HAL3000 Watch Dogs Extreme – extrémní PC

Limitovaná edice na téma hry Watch Dogs! Jak název napovídá, tahle konfigurace vám umožní „ultra“ nastavení, mód s nejjemnějšími detaily.

Sestava v luxusní skříni Bitfenix Phenom NVIDIA Design, která ozdobí váš interiér, výkon procesoru Intel i5 a 3G grafická karta Nvidia N780/OC Gaming – vše připraveno na kterýkoliv z náročných úkolů v rámci reálné i herní informační války.

Děj Watch Dogs totiž stojí právě na konceptu informační války. Svět se stává stále více závislý na vyspělých technologiích. Kdo ale tyto technologie ovládá? Hra je zasazena do alternativního Chicaga, které je jedno z mnoha měst, které ke svému chodu využívá superpočítač ctOS (Centrální Operační Systém). Tento systém ovládá prakticky veškerou technologii ve městě a obsahuje informace o všech obyvatelích města. Watch Dogs nás zavedou do světa, kde centrální počítačová síť spojuje všechny a všechno, a nechá nás nahlédnout, jaký dopad může mít technologie na naši společnost. Člověk se stal pouhým shlukem dat v systému. Digitální stopa, kterou za sebou zanecháváme, se stala důležitou komoditou.

KONFIGURACE:
Procesor Intel® Core™ i5-4670K 3,4GHz
Chladič CPU GELID TRANQUILLO
Operační systém MS WINDOWS 8.1 na USB flash disku
Základní deska MSI Z87M Gaming
Grafická karta MSI N780 TF 3GD5, OverClock Gaming, 3GB
Operační paměť TEAM 16GB 1600MHz Elite
Systémový pevný disk Intel 240GB 730 Series
Datový pevný disk WD 2TB RED, WD20EFRX
Skříň Bitfenix Phenom nVidia Design
Zdroj SEASONIC 650W G-650 (SSR-650RM), certifikace 80PLUS Gold…

Na českém trhu se prodává za cenu 24 990 kč včetně DPH (duben 2017).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share