Logitech překonává vlastní rekord a získává devět ocenění Red Dot 2016

Společnost Logitech  oznámila, že získala devět ocenění Red Dot za vynikající design napříč různými kategoriemi produktů. To znamená nový rekordní počet cen pro tuto společnost v jednom roce hodnoceném v soutěži Red Dot Awards.

Navíc tak již čtvrtým rokem v řadě pokračuje v úspěšných výsledcích hodnocení Red Dot Awards: Design produktů, přičemž oproti roku 2015 si odnáší o tři ocenění více.

Oceněnými produkty jsou: rodina ochranných pouzder Logi BLOK Family pro iPad Air 2, bezdrátová myš Logitech® MX Master Wireless Mouse, kamera Logi Circle, klávesnice s připojením přes Bluetooth Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard, designové myši 2015 Logitech® Play Collection, vyspělý univerzální dálkový ovladač Logitech® Harmony Elite, bezdrátová myš Logitech® M335 Wireless Mouse a UE ROLL, jakož i rodina reproduktorů značky Ultimate Ears, kam patří bezdrátové reproduktory UE BOOM 2, UE MEGABOOM a UE ROLL.

„V rámci celé společnosti vynakládáme značné úsilí, aby design byl středobodem všeho, co děláme,“ řekl Alastair Curtis, hlavní designér společnosti Logitech. „Je nám ctí, že jsme získali více ocenění Red Dot než kdy dříve. Pokud se vám zdá, že je za tím nějaká magie, je to pravda – je to v tom, že celá naše společnost, nikoli pouze náš designérský team, společně vytváříme produkty, které uživatelům přinášejí ty nejlepší zážitky, jaké jsou možné.“

Soutěž Red Dot Awards byla založena v roce 1954 a každý rok svými cenami vyzdvihne ty nejlepší produkty z celého světa. Vybranou skupinu oceněných produktů z tisíců přihlášených v každém roce vybírá mezinárodní porota, která vyhledává produkty, jež významně vyčnívají díky svému výjimečnému designu a konstrukci.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share