HUDBA ZDARMA – LUCIE, CHINASKI A ALANIS MORISSETTE

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin a to nejen českých? Právě teď máte jedinečnou možnost v digitální podobě. Jedná se buď o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma a zcela legálně. Přejeme příjemný poslech.


Lucie
Tato ryze česká hudební kapela je známá především díky svým zvučným písničkám. Internetové stránky Lucie nabízí opravdu hodně informací a to jak o kapele, jednotlivcích, historii, chystaných akcích, tak i většinu svých vydaných písniček. Ty si můžete stáhnout zdarma ve formátu MP3. K dispozici jsou takové pecky jako Daniela, Trumpety, Andělé, Karibi a celá řada dalších pecek. Většina písniček je v ukázkové podobě, které si lze poslechnout až několik minut. Na webu naleznete i některé další multimediální věci ke stažení včetně některých video sekvencí. Samozřejmě nechybí ani poslední počiny z návratu v roce 2013.

Hudba: www.lucie.cz
Video: www.lucie.cz/video-1.html

Chinaski
Kdo by neznal dnes již legendární Chinaski. Pokud patří mezi vaše oblibené, pak vám nesmí ujít jejich oficiální web, kde si můžete zdarma stáhnout několik písniček ve formátu MP3, které nebyly nikdy vydány či ukázky aktuálních hitů. Chinaski nabízí i celou řadu dalších věcí ke stažení pro své fanoušky. Za zmínku také patří video sekce, která je značně rozsáhlá. Shlédnout zde můžete videoklipy i několik let staré.

Internet / Download: www.chinaski.cz
Video: www.chinaski.cz/videoklipy

 

Alanis Morissette
Tato zpěvačka patří mezi jednu z nejoblíbenějších zahraničních u nás. Získala si celou řadu příznivců a posluchačů nejen u nás, ale i po celém světě. Na svých internetových stránkách nabízí hned několik desítek písniček ke stažení a poslechu zdarma. Většina těchto písniček je ve formátu WMA. Velmi zajímavý je SoundCloud, kde si můžete poslechnout (stáhnout) celou řadu její tvorby.

Internet / Download: www.alanismorissette.com
Hudba: http://soundcloud.com/alanismorissette

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share