Hudba zdarma – Vlasta Horvát, Daniel Hůlka a Alphaville

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma a oficiálně. Přejeme příjemný poslech.

 

Vlasta Horvát

Tento mladý a především nový zpěvák se proslavil především díky soutěži Česko hledá Superstar, kterou zaslouženě vyhrál. V těchto dnech také vydává své první CD s názvem Místo zázraků, které určitě stojí zato. Místo zázraků je vyvážená deska. Stylově Vlasta Horváth pod vedením producenta Oty Balage pobíhá mezi tvrdšími rockovými skladbami, funky a baladami. Z tohoto nového alba si můžete poslechnout ukázky všech písniček, které na tomto CD jsou.

Hudební styl: Pop, rock
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3
Internet: http://www.vlastahorvath.cz/video/

 

Daniel Hůlka

Zpěvák Daniel Hůlka patří dnes na české scéně ke stálicím, které mají pořád co nabánit. Mezi jeho neznámější počiny patří například Z pekla štěstí 2 a muzikál Monte Cristo. Jeho hudební styl a písničky si najdou své oblíbence u všech věkových skupin. Na jeho internetových stránkách je spoustu informací i multimedií. Najít zde můžete vybrané nahrávky ve formátu MP3, které je možné zdarma stáhnout. Nechybí i k jednotlivým písním některé videoklipy, které lze také samozřejmě zdarma shlédnout.

Hudební styl: Pop, muzikál
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3 a videoklipy.

Internet: http://www.hulka.cz/indexc.html

 

Alphaville
Známá německá skupina Alphaville byla na vrcholu slávy v devadesátých letech. Tato kapela je však známá i dnes. Stále skládají nově písničky, což je udržuje stále v podvědomí fanoušků. Před nějakou dobou také vydali nové album, které mělo úspěch. Na stránkách této kapely naleznete celou řadu písniček ve formátu MP3 a exkluzivně ke stažení písničky, které nikde jinde neseženete.

Hudební styl: rock, hard rock, pop
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3
Internet: http://www.alphaville.info
Pokud byste měli problémy s přehráváním nahrávek, pak si stáhněte přehrávač Real One na přehrávání RA souborů (www.real.com) nebo Winamp na přehrávání MP3 (www.winamp.com).

Print Friendly
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share