Hudba zdarma – Vlasta Horvát, Daniel Hůlka a Alphaville

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma a oficiálně. Přejeme příjemný poslech.

 

Vlasta Horvát

Tento mladý a především nový zpěvák se proslavil především díky soutěži Česko hledá Superstar, kterou zaslouženě vyhrál. V těchto dnech také vydává své první CD s názvem Místo zázraků, které určitě stojí zato. Místo zázraků je vyvážená deska. Stylově Vlasta Horváth pod vedením producenta Oty Balage pobíhá mezi tvrdšími rockovými skladbami, funky a baladami. Z tohoto nového alba si můžete poslechnout ukázky všech písniček, které na tomto CD jsou.

Hudební styl: Pop, rock
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3
Internet: http://www.vlastahorvath.cz/video/

 

Daniel Hůlka

Zpěvák Daniel Hůlka patří dnes na české scéně ke stálicím, které mají pořád co nabánit. Mezi jeho neznámější počiny patří například Z pekla štěstí 2 a muzikál Monte Cristo. Jeho hudební styl a písničky si najdou své oblíbence u všech věkových skupin. Na jeho internetových stránkách je spoustu informací i multimedií. Najít zde můžete vybrané nahrávky ve formátu MP3, které je možné zdarma stáhnout. Nechybí i k jednotlivým písním některé videoklipy, které lze také samozřejmě zdarma shlédnout.

Hudební styl: Pop, muzikál
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3 a videoklipy.

Internet: http://www.hulka.cz/indexc.html

 

Alphaville
Známá německá skupina Alphaville byla na vrcholu slávy v devadesátých letech. Tato kapela je však známá i dnes. Stále skládají nově písničky, což je udržuje stále v podvědomí fanoušků. Před nějakou dobou také vydali nové album, které mělo úspěch. Na stránkách této kapely naleznete celou řadu písniček ve formátu MP3 a exkluzivně ke stažení písničky, které nikde jinde neseženete.

Hudební styl: rock, hard rock, pop
Stáhnout si můžete zdarma většinu celých skladeb či ukázek ve formátu MP3
Internet: http://www.alphaville.info
Pokud byste měli problémy s přehráváním nahrávek, pak si stáhněte přehrávač Real One na přehrávání RA souborů (www.real.com) nebo Winamp na přehrávání MP3 (www.winamp.com).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share