Hudba zdarma – Kabát, Chaozz a R.E.M.

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se buď o ukázky nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma. Přejeme příjemný poslech.

Kabát

Dnes již kultovní kapela s nebývalým úspěchem, která má tisíce příznivců po celé ČR. Na svých stránkách nabízí tato kapela několik bonusů v podobě videa či většiny ukázek vydaných CD ve formátu MP3. Stránky doporučuji navštívit!

Internet / Download: www.kabat.cz

Chaozz

Pro příznivce trošku odlišného žánru je tu kapela Chaozz, která je zaměřený spíše na hip-hop a trošku volnější styly. Jejich stránky nabízejí hned několik písniček ve formátu MP3 a v plné verzi, kde se většinou jedná o nevydané kousky nebo chystané písničky na nová alba. Dalším jistě milým překvapením bude sekce video, kde si můžete stáhnout několik videoklipů.

Internet / Download: www.chaozz.cz

R.E.M.

Pokud rádi posloucháte tuto hudební skupiny, pak vám jistě nesmí ujít jejich internetové stránky, na kterých nabízí celou řadu zajímavých informací. Najdete zde také ukázky většiny vydaných písniček nebo si můžete stáhnout některé video ze sekce videoklipy.

Internet / Download: www.remhq.com

Pokud máte problém s přehráváním písniček v různých formátech, pak doporučujeme navštívit pro jednotlivé formáty tyto stránky:

Pro MP3 – www.winamp.com (multimediální přehrávač)
Pro RA Real Audio – www.real.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)
Pro WMA – www.microsoft.com (přehrávač tohoto formátu + kodek

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share