Hudba zdarma – Divokej Bill, Worm a Karma

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se buď o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma. Přejeme příjemný poslech.

 

Divokej Bill
Tuto českou hudební skupinu není třeba nějak zvláště představovat. Před nějakou dobou se velice rychle vyšvihla a dnes ji zná celá řada posluchačů. Na svých stránkách nabízí hned několik desítek svých hudebních nahrávek ve formátu MP3 i některé ukázky. Stahovat také můžete nahrávky z celé řady televizních pořadů či koncertů této skupiny

Stáhnout si můžete zdarma většinu skladeb ve formátu MP3.

Hudba: http://www.divokejbill.cz/muzika/alba-cd-a-dvd/2000-propustka-do-pekel/125.html
Video: http://www.divokejbill.cz/muzika/videoklipy

Worm
Méně známá skupina Worm působí na hudební scéně již několik let. Zaměřena je svým stylem převážně na Hard´n´Heavy, thrash, hardcore a crossover. Na Internetu nabízí několik skladeb zcela zdarma. Pokud vás tento hudební styl zajímá, tak neváhejte navštívit níže uvedené stránky, kde také můžete začít ihned stahovat.

Stáhnout si můžete zdarma většinu skladeb ve formátu MP3.

Hurba: http://worm.freemusic.cz/records.htm
Karma

Chorvatská skupina Karma je známá nejen v Chorvatsku, ale v České Republice, kde pravidelně pořádá svoje koncerty. Jejich písničky mají v oblibě nejen mladí teenageři, ale i střední věková skupina. Jejich oficiální stránky nabízí opravdu hodně nahrávek ve formátu MP3. Takže pokud je Karma vaše oblíbení skupina, pak si přijdete na své.

Stáhnout si můžete zdarma většinu skladeb ve formátu MP3. K dispozici je také video
Hudba: http://www.karma.com.hr

 

Pokud byste měli problémy s přehráváním nahrávek, pak si stáhněte přehrávač Real One na přehrávání RA souborů (www.real.com) nebo Winamp na přehrávání MP3 (www.winamp.com).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share