Stahujte nové album od U2 – Songs of Innocence a to zcela zdarma a legálně

Dnes je již irská kapela U2 legendou, která stále tvoří a tvoří a dalo by se říci, že kvalitnější a úspěšnější písničky. Pro nejen své skalní posluchače, právě tato kapela ve spolupráci se společnosti Apple, připravila velký dárek, který jistě oceníte.

large-logoDnes je již irská kapela U2 legendou, která stále tvoří a tvoří a dalo by se říci, že kvalitnější a úspěšnější písničky. Pro nejen své skalní posluchače, právě tato kapela ve spolupráci se společnosti Apple, připravila velký dárek, který jistě oceníte. Již několikrát v historii se něco obdobného stalo a tentokráte se to povedlo právě U2. Svoje nové album totiž věnovali všem příznivcům. Vše bylo samozřejmě ve spolupráci Applu a jejich prodejnímu portálu iTunes, který nabízí digitální hudbu. Nové album se jmenuje Song sof Innocence a stánoout si ho můžete přímo z iTunes a Beats Music. Pokud nejste registrovaní nebo nemáte účet. Stačí si ho zdarma vytvořit a ihned zdarma stahovat. Nové album totiž stojí zato!

Download: album Songs of Innocence
Registrace: https://appleid.apple.com/cz

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share