HUDBA ZDARMA – MARTIN MAXA, LENKA DUSILOVÁ A DIDO

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin a to nejen českých? Právě teď máte jedinečnou možnost v digitální podobě. Jedná se buď o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma a zcela legálně. Přejeme příjemný poslech.

Martin Maxa
Pro příznivce tohoto českého zpěváka tu máme hned několik písniček z jeho alb Zákulisí, Best Of, Zpovědnice či C´est la vie, kde si můžete poslechnout hudební ukázky z těchto alb zdarma. Nechybí ani poslední nejnovější album Sám sebou, kde si můžete poslechnout skladby celé. Veškeré písničky lze přehrávat pouze na toto serveru pomocí spouštěného přehrávače, ale i tak nebudete o nic ochuzeni. Navíc jako bonus zde naleznete také některé videoklipy.

 

Hudba: http://www.martinmaxa.cz/diskografie
Video: http://www.martinmaxa.cz/videoklipy
Lenka Dusilová
Tato mladá zpěvačka si rychle získala spoustu příznivců nejen díky svému hlasu, ale i stylem hudby. Na svých stránkách nabízí několik svých písniček písniček k poslechu zdarma. Naleznete zde i některé její videoklipy z poslední doby. Přehrát se dá většina její tvorby, takže nebudete o nic ochuzeni.

 

Hudba: http://www.lenkad.com/projects

DIDO
Světově známá zpěvačka, která zpívala dokonce i s Eminemem si získala celou řadu příznivců i u nás. V posledních letech měla delší pauzu, ale opět se vrací na scénu, což dokazuje posledním albem. Na svých stránkách nabízí několik nahrávek zdarma k poslechu. Převážně se jedná o MP3 nahrávky. Poslechnout lze většina nahrávek z poslední doby. Nechybí ani poslední album z roku 2013.

Hudba: http://www.didomusic.com/
Pokud byste měli problémy s přehráváním nahrávek, pak si stáhněte přehrávač RA souborů na www.real.com nebo Winamp na přehrávání MP3 (www.winamp.com).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share