PLAYzone aréna bude i na Utuberingu v Brně

Po úspěšném Utuberingu se v Praze – Letňanech se festival stěhuje do Brna. V pátek 6. května je připravena druhá zastávka Utuberingu, jež se odehraje na Brněnském výstavišti a PLAYzone aréna se svojí Gaming zónou bude samozřejmě u toho.

Festival Utubering vznikl jako jedinečný projekt v roce 2015, kdy se uskutečnil na výstavišti v Praze – Letňanech. Pražská zastávka byla velice úspěšná i letos, Utubering se však nyní premiérově stěhuje na Moravu, konkrétně do Brna na výstaviště BVV. Druhá zastávka Utuberingu 2016 se uskuteční v pátek 6. května.
Unikátnost Utuberingu se vyznačuje dělením celého programu do čtvrtin kruhu, který tvoří celé dějiště. V částích Fashion, Entertainment, Music a Gaming se představí největší domácí hvězdy, od Goga a Herdyna přes Teri Blitzen, Martina Rotu nebo Jirku Krále až ke skupině Slza nebo zpěvákům Voxel, Pavel Callta a spousty dalších. Festival Utubering tak přinese rozmanitou zábavu úplně pro každého!

PLAYzone aréna a její stánky budou na Utuberingu tvořit právě zmíněnou Gaming zónu. Když začneme od největších gigantů, stánek Intelu toho nabídne opravdu hodně. Hlavním motivem programu bude tvorba videí, kde profesionální instruktoři budou zájemce učit techniky tvorby a střihu videí, od základu až po ty pokročilejší. Mimo to bude připraveno hraní na výkonných strojích s procesory Skylake ve 4K rozlišení, hraní na obří televizi za pomoci Intel Compute Stick nebo využití technologie RealSense, díky níž některé hry budete moci ovládat pouze svými gesty!

Na stánku Samsung si bude každý moci vyzkoušet nejnovější technologie včetně mobilní vlajkové lodi Galaxy S7, virtuální reality a další chytré elektroniky. Společnost MSI bude přítomna s tím nejlepším ze světa grafických, karet, základových desek či herních notebooků a desktopů, jako je například Nightblade X2. Nebude se však hrát jen na počítačích, se svými konzolemi, Kinectem a také playseatem bude přítomen i Xbox One. Přijďte si k nám oddechnout u konzolí, zazávodit si ve Forza 6, nebo si jen tak zatančit na Kinectu.

V herní aréně budou připraveny mašiny HAL3000 MČR 6. generace, na kterých si budete moci vyzkoušet nejnovější herní pecky. Požitek z hraní doplní také špičkové monitory AOC, jež se řadí mezi nejlepším herní obrazovky. Své místo v PLAYzone aréně bude mít také Acer, jehož modely herních notebooků ze série Acer Predator patří k tomu úplně nejlepšímu na trhu. A právě ty budou na Utuberingu k vyzkoušení!

Pokud holdujete virtuální realitě, stánek NVIDIA je pro vás to pravé ořechové. Světoznámá společnost bude mít na místě nadupané stroje poháněné grafikami NVIDIA GeForce GTX, na kterých si budete moci vyzkoušet HTC Vive. Tyhle brýle jednou dáte na hlavu a už je nebudete chtít sundat! Odpočinek jiného formátu pak nabídne stánek DXRacer, kde si budete moci osedlat špičková herní křesla této značky. Chybět na brněnském Utuberingu nebude ani společnost Dell Alienware se svojí mimozemskou technikou. Tyto oficiální notebooky Mistrovství ČR čekají jen na vás, až je pořádně otestujete na nejnovějších AAA titulech.

Více o PLAYzone aréně na Utuberingu – Brno se dozvíte na stránkách PLAYzone.cz. Zábavu v PLAYzone aréně zabezpečí partneři MSI, Samsung, HAL3000, AOC, Xbox One, INTEL, Acer, NVIDIA, DXRacer, DELL, Alienware.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share