Zalman:Nová herní myš ZM-GM7s profesionálními ambicemi

Společnost ZALMAN, výrobce oblíbených počítačových skříní a chladicích systémů, přináší na trh novou herní myšZM-GM7, model 2019. Novinka od společnosti ZALMAN je osazena špičkovým senzorem  PixArt PMW3360, který zajišťuje vysokou rychlost a přesnost polohování s rozlišením až 12 000 DPI, zrychlením 50 G a rychlostí 250 IPS.

Herní myš Zalman ZM-GM7 používá spínače Light Strike s reakční dobou 0,2 ms. Tyto spínače se navíc vyznačují vysokou odolností až 20 000 000 kliknutí. Frekvence nové myši lze nastavit ve čtyřech úrovních až do hodnoty 1 000 Hz pro přesnou odezvu bez chyb.

Myš Zalman ZM-GM7 využívá technologii LOD (Lift Off Distance), která vyhodnocuje a rozpoznává pohyb sensoru myši nad povrchem, koriguje polohu a předchází chybám. Zvyšuje tím spolehlivost myši a komfort používání.

ZM-GM7 představuje ideální kombinaci atraktivního a funkčního tvaru, poskytuje pevný úchop nejen díky neklouzavé povrchové úpravě, ale i díky stabilnímu rozložení těžiště a optimálně zvolené hmotnosti Myš má ergonomický design, který se vyznačuje asymetrickým tvarem pro optimální úchop.Odolné kluzné plochy minimalizují tření a usnadňují pohyb myši po povrchu. Design myši je podtržen efektním RGB Led podsvícením (až 16,8 milionů barev)., které lze individuálně nastavit a upravit. Myš má opletený kabel vybavený filtrem šumu a pozlacený USB konektor. Myš má sedm programovatelných tlačítek včetně pogumovaného rolovacího tlačítka pro přesné ovládání. Originální ovládací software s jednoduchým a intuitivním ovládáním je ke stažení na stránkách výrobce a umožňuje individuální nastavení myši a podporuje ukládání maker během hraní.

Více na:

http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=605

Cena a dostupnost:

Myš Zalman ZM-GM7budek dostání od dubna 2019 prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 791 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM-GM7

Rozměry: 120 × 66 × 38 mm

Váha: 144 g (včetně kabelu)

Snímač: PixArt Sensor PMW 3360

Spínače: Light Strike

Rozlišení: 12 000DPI

Frekvence: 1 000 Hz

Zrychlení: 50 G

Maximální rychlost: 250 IPS

Programovatelná tlačítka: 7

Rozhraní: USB

Životnost tlačítek: 20 000 000

Délka kabelu 1,8 m

RGB podsvícení

WinXP/7/8/9/10

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share