GeForce GTX 950 – hrajte budoucnost

To je ta pravá herní grafická karta navržená pro každého PC hráče. Je pečlivě sestavena vzhledem ke specifikacím řady GeForce GTX a poháněna NVIDIA Maxwell – doposud nejpokročilejší GPU architekturou – jež poskytuje v porovnání s kartami předcházející generace trojnásobný výkon.

Full HD výkon
Výjimečná výkonnost a efektivita architektury Maxwell znamená, že máš možnost přeměnit své základní PC na moderní herní sestavu, na níž lze hrát nejnovější hry v rozlišení 1080p.

O krok výše než konzola
Výkonější než všechny herní konzole, tato grafická karta nabízí reálný interaktivní filmový zážitek v nejnovějších hrách s pokročilými efekty prostřednictvím technologií NVidia GameWorks a DirectX.

Nový způsob hraní
GeForce Experience usnadňuje sdílení průběhu hry nebo umožňuje společnou hru s přáteli v režimu online. Díky GeForce GTX můžes pomoci NVDIA GameStream streamovat PC hry do zařízení NVIDIA SHIELD.

Další zajímavé informace o této grafické kartě naleznete přímo na www.nvidia.cz

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share