Nové paměťové čipy TRANSCEND e.MMC

Firma TRANSCEND rozšiřuje nabídku o paměti typu e.MMC (embedded Multimedia Card) řady EMC210. Paměť je navržená na bázi MLC technologie a vyznačuje se jednoduchým rozhraním, větší kapacitou, větším výkonem a četnými funkcemi pro optimalizaci provozu.

EMC210-Transcend_miniPodporuje specifikaci JEDEC eMMC v4.51. Malé rozměry umožňují použití paměti v mobilních zařízeních, integrovaných řešeních a průmyslových systémech.Modul TRANSCEND e.MMC se skládá z NAND čipů a řadiče flash paměti a je dostupný v podobě BGA se 153pinovým rozhraním. Díky integraci řadiče spolu s flash pamětí, podporuje modul rozhraní MMC a usnadňuje tak navrhování nových produktů s použitím jednodušší sady specifikací z hlediska správy paměti.

Paměť EMC210 může být napájena napětím 1.65~1.95V nebo 2.7V~3.6V. Díky tomu je navrhování koncových zařízení jednodušší, levnější a rychlejší.

EMC210 podporuje standard JEDEC e.MMC 4.51 a vyrábí se z MLC modulu. Nabízí větší rychlostí než standardní karty SD/microSD. Maximální přenosové rychlostí činí až 140MB/s při čtení a 60MB/s při zápisu. Proto jsou tyto čipy vhodné zejména pro vestavěné systémy, multimediální systémy v autech, GPS zařízení nebo produkty pro hráče.

Rozšířené funkce pro průmyslové použití
Transcend EMC210 nabízí mnohé funkce pro usnadnění provozu zařízení, do nichž je zabudován. Funkce Enhanced Reliable Write zaručuje, že v případě výpadku napájení při zápisu, nebudou data ztracena. Automatický režim spánku (Automatic Sleep Mode) umožňuje přepnutí paměti do režimu spánku po určité době nečinnosti, což snižuje jejich spotřebu.

Quick Health Info pomáhá sledovat čítač odstraňování dat z flash karty bez snížení výkonu.
Ke správě paměti slouží také funkce TRIM, Secure Erase a vestavěný systém korekce chyb ECC.
Transcend e.MMC EMC210 bude k dispozici v kapacitním provedení 8GB, 16GB a 32GB.
Na zboží se vztahuje roční záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share