ZALMAN CNPS10X Optima II – druhá generace CPU chladičů v atraktivní bílé barvě

Nová generace CPU chladičů Zalman CNPS10X Optima II je vybavena čtyřmi teplovodivými měděnými trubicemi pro přímý odvod tepla (DTH) a 120mm ventilátorem s patentovaným designem „DualBladeFan“. Chladič poskytuje maximální chladicí efekt až do 200 W TDP. Je kompatibilní s většinou procesorů Intel a AMD.

Použitý ventilátor chlazení s efektním bílým Led podsvícením se vyznačuje velmi tichým chodem, pouhých 27 dBA. Regulace otáček je řízena automaticky pomocí funkce PWM.Design chladiče a jeho architektura vznikly v ústředí firmy Zalman v jižní Koreji. Originální řešení ventilátoru “DualBladeFan”zdvojuje lopatky a je patentováno. Ventilátor vytváří dva vzduchové proudy, menší vnitřní a větší vnější, a jejich kombinace zvyšuje chladicí efekt a současně snižuje hlučnost.Hydraulická ložiska s vysokou životností zajišťují tichý a spolehlivý chod, na přední a zadní části chlazení jsou nainstalovány gumové tlumiče vibrací. Chladič se dodává kompletně v bílém provedení s horní částí vybavenou atraktivním RGB Led podsvícením v režimu Spectrum.

Nový chladič Zalman CNPS10x Optima II se snadno instaluje, je kompatibilní s většinou soketů Intel Gen. 9 i AMD Ryzen.

Cena a dostupnost:

Chladič Zalman CNPS10x Optima II bude k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen v polovině roku 2019. Cena nebyla stanovena.

Technické údaje Zalman CNPS10x Optima II

Použité materiály: hliník/měď

Otáčky ventilátoru: 1 500 rpm ± 10 %

Regulace otáček: PWM

Hluk: max. 27dBA ± 10 %

Typ ložiska: Hydraulické

Hmotnost: 740g

Rozměry:132(D) × 85(Š) × 160(V)mm

Kompatibilita:

Intel 9. Gen: LGA2066/2011-V3/2011/115X/1366 CPUs

AMD RYZEN: AM4/AM3+/AM3/FM2+/FM2 CPUs

120mm ventilátor s patentovaným designem „DualBladeFan“


Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share