Užij si hru s gamepadem Mangan 400 nebo Mangan 300. Jsi na tahu!

Dva nové gamepady značky Genesis Mangan 400 a Mangan 300 reagují přesně a spolehlivě na každý tvůj pohyb, což zajišťuje mnohem dynamičtější a citlivější hraní. Mangan 400 poskytuje volnost pohybu díky bezdrátovému připojení Bluetooth 5.0, které ti umožní hrát až na vzdálenost 10 metrů, zatímco Mangan 300 nabízí stabilní kabelové připojení, ideální pro ty, kdo si cení přímé odezvy. Oba modely jsou kompatibilní s mnoha oblíbenými herními platformami, včetně PC, Nintendo Switch®, SteamDeck®, Asus ROG Ally® a mobilních zařízení se systémem Android. Model Mangan 400 se navíc připojuje také k systému iOS.

 

Gamepady Genesis Mangan 400 a Mangan 300 se vyznačují možností personalizace díky výměnným předním panelům, které umožňují přizpůsobit vzhled ovladače individuálnímu stylu každého hráče. Speciální pouzdro poskytuje ovladači ochranu při přepravě a odolná konstrukce s podsvícenými tlačítky vyrobenými technologií Double Injection zaručuje dlouhotrvající pohodlí a odolnost i při intenzivním hraní. Ovladače Mangan 400 a Mangan 300 jsou k dispozici ve třech barvách: černé, bílé a červené, což dává hráčům možnost vybrat si verzi, která nejlépe vyhovuje jejich vkusu. Ke každé sadě je navíc dodáván jeden přídavný čelní panel s futuristickou černozelenou grafikou.

 

Cena a dostupnost

Bezdrátový gamepadGenesis Mangan 400jek dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 832 Kč v barevných variantách černá, bílá nebo červená.

GamepadGenesis Mangan 300 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 675 Kčv barevných variantách černá, bílá nebo červená.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share