Působivá a prostorná PC skříň ZALMAN Z11 Neo

Firma ZALMAN uvádí na trh nové PC skříně Z11 Neo. Prostorná skříň Z11 Plus má již řadu fanoušků a teď se vrátí v nové, obnovené verzi Neo. Díky promyšlené struktuře chlazení, 5 nainstalovaným ventilátorům a působivému vzhledu je ZALMAN Z11 Neo zajímavou nabídkou pro uživatele, kteří požadují nejen ticho a prostorný interiér, ale i poutavý design.

ZALMAN Z11 NeoZALMAN Z11 Neo udržuje nízkou provozní teplotu vnitřních komponent, a to díky promyšlenému systému cirkulace vzduchu. Vynikající cirkulaci uvnitř skříně zajišťuje několik přívodu vzduchu umístěných na všech stranách konstrukce. Proudění vzduchu podporuje až 5 předinstalovaných ventilátorů – tři v přední části, jeden nahoře a jeden v zadní části. Dva jsou vybaveny modrým LED podsvícením, které přidají skříni modrý přísvit. Uživatel má k dispozici 3 místa pro instalaci dodatečných 120 mm ventilátorů, za účelem zvýšení účinnosti chlazení.
Horní stěnu skříně lze využit pro instalaci chladiče volitelného systému vodního chlazení s délkou 240 mm. Na přední a dolní stěně je umístěn prachový filtr, který lze vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Pro efektivnější chalzení a kabelový management, je skříň vybavena kabelovými průchody, díky čemuž lze kabely umístit za podstavec základní desky. Přenos vibrací z aktivních dílů je maximálně omezen díky pryžovým patkám a podložce pod napáječem.

Do skříně lze nainstalovat šest pevných disků 3,5”, dva pevné disky nebo SSD 2,5” a tři optické mechaniky (nebo jiná zařízení 5,25”). Šest pozic pro disky 3,5” lze obsluhovat bez použití nářadí – stačí namontovat ližiny na disk a zasunout do příslušné pozice. Do prostoru o výšce 410 mm se vejde běžná základní deska ATX, chladič procesoru o výšce až 175 mm a grafická karta s délkou až 400 mm. Uživatel má k dispozici také 7 slotů PCI.

Na boční straně skříně výrobce nainstaloval akrylátové okno, které umožňuje náhled dovnitř počítače – čímž vychází vstříc osobám, které mají zájem o modding a vzhled uvnitř jejích počítačů. Přední panel je opatřen materiálem s designem kartáčovaného hliníku, v jeho horní části je namontována výsuvná klapka, za kterou se nachází optická mechanika.

Na horním panelu skříně jsou umístěny čtyři porty USB – dva ve standardu 2.0 a dva 3.0, sluchátkový výstup a mikrofonový vstup, vypínač a tlačítko reset. V panelu je také vestavěna odkládací plocha, na kterou lze odložit např. smartphone napájený z USB portu, nebo externí HDD.

Rozměry skříně ZALMAN Z11 Neo jsou 515 (D) x 205 (Š) x 465 (V) mm. Doporučená maloobchodní cena skříně ZALMAN Z11 Neo činí 1 850,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share