Ultimátní bezdrátovýgamepad EVOLVEO Ptero 4PS napříč platformami

EVOLVEO přináší novinku do své produktové řadyPtero Gaming, která je určena herní komunitě, a představuje univerzální gamepad EVOLVEO Ptero 4PS. Mezi přednost tohoto gamepadu patří bezdrátové připojení, spolupráce napříč platformami, sluchátkový výstup i reproduktor a duální vibrace pro vyšší zážitek ze hry. EVOLVEO Ptero 4PSpodporuje nejen PlayStation 4, ale také hru na PC pod Windows nebo na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android včetně Android boxů.

Bezdrátové připojení zajišťuje technologie Bluetooth, gamepadEVOLVEO Ptero 4PS je možné také připojit pomocí microUSB konektoru. Součástí sady je i odnímatelný držák mobilního telefonu, který umožní hraní her na chytrém telefonu do velikosti displeje 6,9″ a šířky 8 cm.Gamepad v ergonomickém herním designu je bohatě vybaven ovládacími prvky s klasickým rozvržením tlačítek a s dvojicí přesných joysticků. Má čtyři zadní tlačítka a další čtyři funkční tlačítka vpředu. Pro hraní her na PS4 je gamepad vybaven také touchpadem. Dále je gamepadvybaven efektním RGB podsvícením pro indikaci zapnutých vybraných funkcí. Vysokokapacitní Li-Ion akumulátor 600 mAh se nabíjí pomocí USB kabelu.

Gamepad EVOLVEO Ptero 4PS je plně kompatibilní s Windows 10 a také s Android 10 a vyšší, což umožňuje hrát například aktuální kompatibilní herní tituly jako jsouAsphalt 8: Airbourne,Assassin’sCreed Identity,Badland, Bike Mania – Racing Game, COD,DeadTrigger,DeadTrigger 2,DragonFly Full, Metal Slug nebo Skateboard Party 2.*

Kompatibilita s iOS 13 a vyšší umožňuje pomocí gamepadu EVOLVEO Ptero 4PS hrát mimo jiné Grid& Real Racing 3, Evoland 2, Asphalt 8, Monster Hunter Unite, ModernCombat 5, DeathRoad to Canada, Galaxy on Fire 2, Bastion, WaywardSouls, Inside, Neon Chrome nebo GTA: San Andreas.*

Dostupnost a cena
Bezdrátový gamepad je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 149 Kč včetně DPH.

Specifikace:

odnímatelný držák mobilního telefonu

vhodné pro smartphony do 6,9″ a 8cm šířky

ergonomický komfortní design

široká kompatibilita a klasické rozvržení tlačítek

dvojice přesných joysticků

4 zadní tlačítka (L1/L2/R1/R2)

4 funkční tlačítka

automatické vypnutí šetří baterii

touchpad pro ovládání her na PS4

reproduktor

3,5mm jack výstup

vysokokapacitní Li-Ion akumulátor 600 mAh

nabíjenípomocí USB kabelu

podpora operačních systémů: Android 10 a vyšší, iOS 13 a vyšší, Windows 10 a vyšší

Produktová řada EVOLVEO Ptero Gaming je součástí série profesionálního herního příslušenství. Toto příslušenství je navrženo ve spolupráci s profesionálními hráči a splňuje nejpřísnější kritéria herní komunity. Klade důraz na rychlost, přesnost a pohodlí uživatele. Kvalitní materiál nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost i při náročném používání.

*Uvedené aplikace jsou ve vlastnictví třetích stran. Jejich podpora, dostupnost nebo funkce se mohou v čase měnit bez předchozího upozornění.

www: https://eshop.evolveo.com/evolveo-ptero-4ps–bezdratovy-gamepad-pro-pc–playstation-4–touchpad–reproduktor/

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share