Kingston – rychlé paměťové karty pro 4K video

Společnost Kingston oznámila uvedení nové karty SDHC/SDXC UHS-I U3, která umožňuje profesionálům i spotřebitelům plynule zaznamenávat video s rozlišením 4K a dalšími HD rozlišeními. Nová paměťová karta splňuje nejnovější specifikace SD Card Association pro ultra rychlou sběrnici UHS-I s třídou rychlosti U3 a nabízí rychlost čtení dat 90 MB/s a zápisu 80 MB/s, což je až 9x více (u čtení) a až 8x více (pro zápis) než u standardních SD karet třídy 10. Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 jsou kompatibilní se všemi hostitelskými zařízeními pro karty SDHC a SDXC a dodávají se v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB.

SDHC_UHS-I_U3_16GBKingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení nejrychlejšího přírůstku do produktové řady paměťových karet Secure Digital. Nové karty SDHC/SDXC UHS-I U3 (objednací číslo Kingston® SDA3/xxGB) umožňují profesionálům i spotřebitelům zaznamenávat video s rozlišením 4K a dalšími HD rozlišeními.
Paměťová karta Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3 splňuje nejnovější specifikace SD Card Association pro ultra rychlou sběrnici UHS-I s třídou rychlosti U3 (Ultra High-Speed Bus, Speed Class 3 – UHS-I U3), která zaručuje rychlost přenosu dat při zápisu i čtení nejméně 30 MB/s, což je dostatečná datová propustnost pro záznam i přehrávání videa s rozlišením 4K bez zadrhávání. Karty jsou k dispozici v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB a nabízejí rychlost čtení dat 90 MB/s a zápisu 80 MB/s, což je až 9x více (u čtení) a až 8x více (pro zápis) než u standardních SD karet třídy 10. Vyšší rychlosti zaručují vynikající integritu videa a fotografií, kdy nebude docházet k trhanému zobrazení, a současně i jejich rychlejší přesun do PC, zvláště při použití čteček paměťových karet s rozhraním USB 3.0.
Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 jsou kompatibilní se všemi hostitelskými zařízeními pro karty SDHC a SDXC. Umožňují uživatelům zaznamenávat obraz v kinematografické kvalitě s rozlišením Full HD (1080p), Ultra HD (2160p), 3D a 4K2K, který mohou snímat pomocí vysoce výkonných kamer a fotoaparátů, jako jsou například digitální jednooké zrcadlovky (Digital Single Lens Reflex – D‑SLR), digitální bezzrcadlovky (Digital Single Lens Mirrorless – D-SLM), kamkordéry a videokamery. Karty lze také využít pro záznam fotografií s vysokým rozlišením v dávkovém (burst) režimu nebo v režimu průběžného snímání, televizního záznamu a živého vysílání. Na kartu s kapacitou 64 GB mohou uživatelé zaznamenat až 60 minut HD videa v rozlišení 4K nebo uložit až 8.000 fotografií v rozlišení 24 megapixelů ve formátech RAW nebo JPEG.

Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 mají doživotní záruku a bezplatnou technickou podporu.
Podrobnější informace můžete získat na adrese kingston.com/us/flash/sd_cards.

Technické údaje a vlastnosti paměťových karet Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3:

· Všestrannost: Výkon třídy Class 10 při použití v zařízení, které není vybaveno sběrnicí UHS-I
· Standardizace: Splňují specifikační standardy SD Card Association
· Bezpečnost: Součástí karty je přepínač, který zamkne možnost zápisu a zabrání tak nechtěné ztrátě dat
· Kompatibilita: S hostitelskými zařízeními, jež podporují karty formátu SDHC a SDXC; SDXC karty nejsou kompatibilní s hostitelskými zařízeními/čtečkami určenými pro karty SDHC
· Formát souborů: FAT32 (SDHC 16 GB – 32 GB), exFAT (SDXC 64 GB)
· Záruka: Doživotní záruka, bezplatná technická podpora
· Kapacity1: 16 GB, 32 GB, 64 GB
· Rozměry: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
· Provozní teploty: -25°C až 85°C
· Teploty pro skladování: -40°C až 85°C
· Napájecí napětí: 3,3 V
· Rychlost2: Až 90 MB/s čtení a 80 MB/s zápis, UHS-I Speed Class 3 (U3)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share