MČR Tour s HAL3000 míří do Brna na CraftCon

Víkend 16. a 17. května je termínem další oficiální zastávky MČR Tour na festivalu CraftCon. Po Ostravě se tato roadshow představí v Brně a jak již naznačilo datum, nepůjde o jednodenní návštěvu, ale celovíkendovou. Přesným dějištěm bude kulturní centrum Semilasso, které se oba dny otevře v 10:00 a nabídne nabitý program v podání známých YouTuberů a hráčů Minecraftu.

PLAYzone aréna mistrů, kterou se sebou veze právě MČR Tour, bude zahrnovat nejnovější generaci HAL3000 herních sestav MČR Pro s oficiálními monitory mistrovství (27“ herní LED monitory Philips 272G5DYEB), špičkovými herními periferiemi od Logitech a maximální pohodlí při paření zajistí ergonomické židle od DXRACER.

A co se bude hrát? Na všech sestavách budou k dispozici klasické soutěžní tituly, které znáte právě z MČR – tedy Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, HearthStone a StarCraft II. Jako vždy nebudou chybět ani nejnovější hity od společností Comgad a Playman. Na PC najdete například Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4, Alien Isolation, HD verzi Heroes of Might & Magic 3 nebo právě vydaný Total War Atilla.

O výše uvedené hry a spoustu dalších se navíc bude soutěžit v tombole od partnerů projektu Comgad a Playman, do které se bude moci zapojit kdokoliv z návštěvníků akce. A kdo by se chtěl dozvědět něco o technologických novinkách, pro něj tu bude přednáška společnosti MSI o nejnovějších grafických kartách a základních deskách.

Více informací o CraftConu naleznete na webu http://www.craftcon.cz/

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share