TRANSCEND MP710 – MP3 přehrávač s počítáním kroků a spálených kalorií

Firma TRANSCEND uvádí na trh nový MP3 přehrávač Transcend MP710, vybavený režimem fitness s počítadlem kroků založeném na G-senzoru. Zařízení tak pomáhá sledovat spalování kalorií při běhu za poslechu oblíbené hudby, nebo zvolených rozhlasových stanic. Transcend MP710 je tak ideálním doplňkem pro aktivní lidi, kteří rádi poslouchají hudbu i při sportu.

MP710W_5 1024x768Režim fitness a počítadlo kroků
Při využití četných možností přizpůsobování režimu fitness, může uživatel již před zahájením cvičení naprogramovat počet kalorií, které chce spálit nebo počet kroků a vzdálenost, kterou chce projít či uběhnout. Aplikace pak sleduje průběh aktivity a informuje uživatele o dosažení stanoveného cíle. Počítadlo kroků založené na akcelerometru (G-senzor) umožňuje také nastavení cílového množství kroků, kterých chce uživatel v dané sérii cvičení dosáhnout a aplikace ho pak v průběhu cvičení motivuje k překročení svých vlastních rekordů.

Funkce nahrávání
TRANSCEND MP710 nabízí několik možností pro záznam zvuku o délce nahrávek až 28 hodin. Je vybaven diktafonem s možností nahrávání přes line-In vstup a funkcí plánovaného nahrávání z FM rádia. Funkce opakování A-B bude vhodná u výuky cizích jazyků nebo opětovného poslechu nahrávek z přednášek či obchodních jednání.

Pohodlné použití
Praktická sluchátka přehrávače TRANSCEND MP710 mají držáky ve tvaru háku, které umožňují pohodlné usazení sluchátek na uších a díky čemuž nebudou padat při intenzivním pohybu. Tyto držáky jsou odnímatelné a nejsou nutné při poslechu hudby v klidu při odpočinku nebo v autobusu na cestě do práce. Díky lehké konstrukci a malým rozměrům se přehrávač vejde do každé kapsy. Baterie zařízení umožňuje až 42 hodiny provozu a v paměti 8GB je možné uložit přibližně 2000 skladeb standardní délky. Přehrávač je vybaven barevným displejem TFT o úhlopříčce 2 palce.

Doporučená koncová cena přehrávače TRANSCEND MP710 je: 1 290,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share