SALENTE G4 – gyroskopický robotický vysavač s UV lampou

SMART gyroskopická navigace = efektivnější úklid

Gyroskopická navigace výrazně snižuje opakovaný počet přejezdů a zajišťuje lepší orientaci v prostoru, čímž zkracuje čas potřebný pro úklid. Díky tomu robotický vysavač dosahuje téměř 100% pokrytí uklízeného prostoru a také sám rozpozná, kdy je uklizeno. Potése vrátí do nabíjecí stanice.Tento model navíc komunikuje se SMART aplikací, kde je mj. sken plánku místností.

Perfektní desinfekce i díkyUV-C záření

Robotický vysavačSalente G4 je vybaven moderní UVC lampou, která vyzařováním UV-C záření ničí 99,99% virů a bakterií na ozařovaném povrchu. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků a eliminuje jejich množení. Tím dosahuje rychlé, pohodlné a účinné desinfekce. Dokonale čistou podlahu bez virů a bakterií můžete podpořit také vhodným desinfekčním prostředkem, který přidáte do zásobníku na vodu nebo přímo na mop.

Ovládejte vysavač odkudkoliv, plánujte úklid

Díky mobilní aplikaci v českém jazyce můžete řídit robotický vysavač pomocí telefonu nebo tabletu třeba ze své kanceláře, z obchodu nebo z auta. Můžete volit různé režimy úklidu, nastavit úrovně vysávání nebo vytírání, případně i plánovaný úklid na libovolný termín. Není problém ovládat také přiloženým dálkovým ovladačem nebo tlačítky na jeho těle.

Vysávání a vytírání zároveň

Salente G4je vybavenkombinovanou nádobou na prach a vodu, která umožňuje plnohodnotné vysávání i vytírání současně. Elektronicky řízený zásobník můžete nastavit na 3 úrovně vytírání, proto se hodí na dřevěné podlahy a parkety. Když chcete pouze vysávat, použijte 600ml nádobu na prach v kombinaci se 3 úrovněmi vysávání. 

Hodí se na všechny typy podlah

Robotický vysavač automaticky detekuje typ podlahy a přizpůsobuje mu sací výkon. Po najetí na koberec se výkon zvýší pro účinnější úklid a po návratu na dlažbu nebo plovoucí podlahu se výkon vrátí na původní hodnotu.  

Poradí si se zvířecími chlupy i těžko dostupnými místy

Díky centrálnímu TURBO kartáči s kombinací štětin a gumových lamel se nový model hodí na všechny druhy podlah či koberců. Zvládne odstranit i chlupy z domácích mazlíčků. Okolí nábytku, stěn a jiná těžko dostupná místa vyčistí dvojice antistatických bočních kartáčků.

Nechybí ani virtuální zeď a snímače proti pádu a nárazu

Součástí balení robotického vysavače je magnetická páska, aby vysavač nevjel do míst, kam by neměl. Vysavač je dále vybaven senzory proti pádu ze schodů a proti nárazu.

 

Třístupňová filtrace s omyvatelným HEPA filtrem zachytí mikročástice

HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče i zvířecí alergeny. Zabraňuje také úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu. Je omyvatelný a lze ho vyčistit a používat opakovaně.  

Dostatek energie díky vysokokapacitní baterii

Salente G4 obsahuje jednu z nejmodernějších vysokokapacitní Li-Ion baterii o kapacitě 2 600 mAh. Nevyžaduje formátování. Speciální ochrana zajistí, že u baterie nedojde k přebití. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet. 

Cena: 7 490 Kč

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share