Kguard Easy Link PRO – sledovací systém v nové verzi

Společnost KGUARD na Computex 2014, který právě probíhá, představila nový sledovací systém pro domácnost a malé podniky KGUARD Easy Link PRO. Stejně jako předchozí modely je i tento set navržen tak aby si jej mohl nainstalovat uživatel sám a bez nutnosti dokupování dalších zařízení či příslušenství.

kguardSoučástí balení KGUARD Easy Link PRO je totiž vše potřebné pro jeho zprovoznění v několika jednoduchých krocích, které je ještě rychlejší než dříve. Opět je pro nastavení propojení chytrého telefonu nebo tabletu využito QR kódu, který stačí naskenovat a zařízení je spárováno se sledovacím systémem a je tak možné odkudkoliv sledovat co se právě děje doma či ve firmě. Aplikace pro mobilní zařízení od KGUARD je zdarma ke stažení na Google play a iTunes. Nastavení zabere pouhých 90sekund.

Celý set je vybaven 4 kamerami, které mají větší rozlišení 800TVL s 6mm objektivy pro detailní záběry a 3,6mm objektivy pro pokrytí širokého záběru. Kamery jsou navíc vybaveny funkcí kompenzace protisvětla WDR. Všechny kamery jsou vodotěsné a tak je možné jejich využití i na místech kde prší a nejsou kryté. Díky výkonnému infra přísvitu je ve tmě dosah kamer až 25m. Rekordér umožňuje připojení až 8 kamer najednou a tak je možné set v budoucnu rozšířit až o 4 další kamery.

Nový rekordér DVR Easy Link PRO nabízí možnost instalace pevného disku s kapacitou až 4TB, nebo externího USB uložiště což poskytuje dostatečný prostor pro záznam. Navíc podporuje nejrozšířenější cloudová uložiště zdarma, DropBox a nově také Google Drive. Díky tomu jsou nahrávky vždy v bezpečí, dostupné a chráněné oproti poškození rekordéru nebo jeho případnému odcizení. Rekordér je vybaven HDMI výstupem ve standardu 1080p, pomocí kterého je možné připojit celý systém k televizi a sledovat tak výstup kamer přímo na obrazovce. Díky tomu se můžete podívat například kdo je přede dveřmi i během sledování filmu.

Cena: Doporučená koncová cena CZ/SK setu Easy Link Series PRO nebyla zatím stanovena

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share