Kingston Digital ohlašuje inovaci paměťových karet řady Canvas a nové čtečky karet MobileLite Plus

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, inovuje řadu svých flash paměťových karet Canvas. Nová řada SD a microSD karet s označením Canvas Plus obsahuje první karty Kingston třídy UHS-II. K podpoře vysokých rychlostí čtení karet Canvas Plus byly vyvinuty také nové čtečky MobileLite Plus UHS-II. Canvas Plus představuje novou generaci SD a microSD karet se zvýšeným výkonem pro digitální fotoaparáty, produkci 4K/8K videa, zařízení s OS Android™, akční kamery a drony.

Řada Canvas Plus nabízí tři různé varianty SD a microSD karet: Select Plus, Go! Plus a React Plus. Karta Canvas Select Plus se začala prodávat ve 4. čtvrtletí 2019 a brzy přijdou na trh také karty Canvas Go! Plus a Canvas React Plus. React Plus a MobileLite Plus podporují nejen standard UHS-II a současné nejdokonalejší digitální kamery a fotoaparáty, které dokážou snímat video v rozlišení 4K a 8K, ale jsou také zpětně kompatibilní se standardem UHS-I a běžným rozhraním SD. Čtečky karet MobileLite Plus budou k dostání samostatně nebo přibaleny ke kartám React Plus, aby se dalo optimálně využít jejich rychlosti.

Série karet Canvas Plus obsahuje tyto verze:

Canvas Select Plus:

 • Určena pro rekreační/amatérské digitální kamery a fotoaparáty s Full HD a 4K rozlišením videa (SD) a mobilní zařízení se systémem Android (microSD).
 • Class 10 UHS-I1 s max. rychlostí čtení 100 MB/s.
 • MicroSD podporuje výkonnostní třídu A1 pro urychlení práce s tablety a smartphony.
 • SD a microSD s kapacitou2 až 512 GB.

Canvas Go! Plus:

 • Ideální pro pořizování 4K UHD videa a fotografování série snímků v režimu „burst“ pomocí digitálního fotoaparátu (SD) nebo pro použití s akčními 4K kamerami a drony (microSD).
 • Class 10 UHS-I U31 s max. rychlostí čtení3 170 MB/s a zápisu 90 MB/s.
 • MicroSD podporuje výkonnostní třídu A2 pro urychlení práce s nejnovějšími tablety a smartphony.
 • SD a microSD s kapacitou2 až 512 GB.

Canvas React Plus:

 • Špičkový výkon UHS-II pro pořizování profesionálních 4K/8K videí a fotografií ve vysokém rozlišení s technicky nejdokonalejšími digitálními kamerami a fotoaparáty.
 • Class 10 UHS-II U31 s max. rychlostí čtení 300 MB/s a zápisu až 260 MB/s4 (SD) a čtení 285 MB/s a zápisu 165 MB/s4 (microSD).
 • První microSD UHS-II karta podporující výkonnostní třídu A1 pro urychlení práce s tablety a smartphony.
 • SD a microSD s kapacitou2 až 256 GB.

Čtečky karet MobileLite Plus:

 • Vytvořeny na podporu standardu UHS-II, který nabízí ohromující rychlost přenosu souborů a zpracování dat.
 • Rychlost USB 3.2 Gen 1 s podporou zpětné kompatibility pro karty UHS-I.
 • Navrženy pro optimální fungování s microSD a SD kartami Kingston.

„Naším cílem je poskytovat uživatelům co možná nejlepší podmínky ke sdílení obsahu, který je pro ně důležitý,“říká Tiago Gomes, obchodní ředitel pro flash produkty Kingston v regionu EMEA. „Karty Canvas patří díky podpoře standardů UHS-II a A2 ke špičkovým produktům. Jsou odolné, mají velkou úložnou kapacitu a více než dostatečnou rychlost, aby dokázaly spolehlivě zachytit, uchovat a přenášet všechny významné životní vzpomínky.“

Paměťové flash karty Canvas Plus nabízejí doživotní záruku, bezplatnou technickou podporu a legendární spolehlivost produktů Kingston. Více informací najdete na kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share