HAL3000 na festivalu zábavy IN-JOY

Druhý listopadový víkend 7-9.11.2014 nabídne brněnské výstaviště již druhý ročník úspěšného zábavního festivalu pro mládež IN-JOY. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program zaměřený na nejpopulárnější indoor i outdoor aktivity v podobě Street Art, Street Sport a Gaming.

K vidění budou také nejpopulárnější grafity umělci, parkourové skupiny předvádějící akrobatické kousky tohoto sportu a stage EVROPA 2.

V IN-JOY herní zóně v pavilonu B se mohou těšit nejen fanoušci počítačových her na letošní poslední zastávku MČR Tour, kterou naleznou v Playzone Aréně a díky které si budou moci vyzkoušet profesionální herní počítače HAL3000 MČR Pro, na kterých mohou poměřit síly s dvojnásobným mistrem České republiky v League of Legends Pavlem „Herdyn“ Mikešem, známým mezi fanoušky svými streamy z let’s playů a tvorbou zábavných videí na YouTube. Nebude chybět ani jeho autogramiáda a možnost udělat si společnou fotografii.

Pořadatelé festivalu si navíc přichystali speciální soutěžní program IN-JOY games, díky kterému mohou návštěvníci vyhrát zajímavé ceny.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share