HyperX doplňuje produktovou řadu Savage o rychlý USB flash disk

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku s oficiálním názvem HyperX Savage USB Flash drive. Tento USB flash disk obohatí řadu produktů HyperX Savage, do níž patří paměti DRAM a SSD disky, a nahradí úspěšný model DataTraveler HyperX 3.0.

HyperX_Savage_USB_256GB_HXS3_256GB_hr_02_11_2015_11_46USB disk HyperX Savage má výjimečně vysoké rychlosti přenosu dat: až 350 MB/s pro čtení a 250 MB/s pro zápis, a je k dispozici v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB. Díky velmi rychlému rozhraní USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0), kterým je tento disk vybaven, je skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí, aby přesuny jejich souborů trvaly kratší dobu. USB flash disk HyperX Savage umožní každému rychle ukládat objemné digitální soubory, ať již budou obsahovat filmy, hudbu nebo fotografie ve vysokém rozlišení. Jeho vzhled je charakteristický díky odvážnému designu se štíhlým černým pouzdrem a kovově rudému emblému HyperX. Disk je jednak estetickým doplňkem, a současně je kompatibilní s nejnovějšími stolními počítači, notebooky a herními konzolemi1, například PS4™ a Xbox One™.

„Z tohoto USB disku pro hráče a počítačové nadšence máme skutečně radost, protože plně využívá možností nově zaváděného standardu rozhraní USB 3.1 Gen 1, které se obvykle označuje jako USB 3.0,“ řekla Valentina Vitolo, ředitelka divize flash produktů divize HyperX pro EMEA. „Toto je náš nejrychlejší USB flash disk a navíc díky kombinaci vysokého výkonu, skvělého vzhledu a agresivního designu je dokonalým řešením pro stolní počítače a herní konzole.“

USB flash disk HyperX Savage má pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky HyperX. Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese www.hyperxgaming.com.
HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 25 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.

Vlastnosti a technické údaje flash disku HyperX Savage:

• Bleskurychlé rychlosti přenosu dat: Disk HyperX Savage nabízí velmi vysoké rychlosti přenosu dat – 350 MB/s pro čtení a 250 MB/s pro zápis (rychlosti modelu s kapacitou 64 GB jsou 350 MB/s pro čtení a 180 MB/s pro zápis), které vám ušetří čas a umožní vám rychlý přístup k souborům bez obtěžujícího prodlení. Díky kapacitě až 256 GB disky poskytují spoustu prostoru pro ukládání velkých souborů, což mohou být filmy, fotografie ve vysokém rozlišení, hudba, hry a mnohé další.
• Rozhraní USB 3.1 Gen. 1: Disky HyperX Savage splňují specifikace rozhraní USB 3.1 Gen. 1, takže můžete využít předností portů USB 3.0, jimiž jsou vybaveny novější notebooky a stolní počítače.
• Odvážný design: Stylový disk má agresivní vzhled, který esteticky ladí s designem nejnovějších PC a herních konzolí. Jeho štíhlé černé pouzdro zdobí stylizované logo HyperX v kovově rudém provedení.
• Multiplatformní kompatibilita: Tento všestranný disk můžete používat na mnoha platformách, včetně stolních počítačů, notebooků a herních konzolí1, například PS4™, PS3™, Xbox One™ a Xbox 360®. Díky štíhlé konstrukci se snadno vejde do USB portů konzolí, které bývají blízko sebe, a uživatelé konzolí tak mohou rychle kopírovat své profily.
• Kapacity2: 64 GB, 128 GB, 256 GB
• Rychlost3: USB3.1 Gen. 1 (USB 3.0)
– 64 GB: 350 MB/s čtení, 180 MB/s zápis
– 128 GB – 256 GB: 350 MB/s čtení, 250 MB/s zápis
• Rozměry: 76,3 mm x 23,48 mm x 12,17 mm
• Provozní teploty: 0°C až 60°C (32°F až 140°F)
• Teploty pro skladování: -20°C až 85°C (-4°F až 185°F)
• Záruka/podpora: Záruka pět let a bezplatná technická podpora
• Zpětná kompatibilita: USB 3.0 a USB 2.0

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share