Firma TRANSCEND představuje nový přenosný disk SSD ESD240C

Tento produkt se vyznačuje štíhlou a elegantní konstrukcí.Disk dosahuje rychlostičtení dat do  520 MB/s. K dispozici bude ve třech kapacitních verzích: 120, 240 a 480 GB. 

TRANSCENDESD240Cse vyznačuje minimalistickým vzhledemamalými rozměry.Celá konstrukce disku je lehká (33 gramy), ale přitom velmi pevná. Stříbrná barva kovového pouzdra činí disk moderním a vizuálně se hodí například k ultrabookům.

Disk byl postaven nabuňkách3D NAND TLC, které poskytují mnohem delší životnost než u disků založených na tradičních buňkách 2D NAND. Disk je vybaven portemUSB 3.1 druhé generaces podporou UASP.Zařízení dosahuje rychlostičtení dat do 520 MB/sazápisu do 460 MB/s.  

Model ESD240Cmůže být využíván jako externí paměť pro notebooky, konzole, smartphony a tablety, které podporují USB OTG, stejně tak jako pro MacBooky s Thunderbolt 3.Je vhodný pro práci s fotografiemi s vysokým rozlišením nebonahrávkami ve formátu 4K –zejména pokud jsou přenášeny mezi různými zařízeními.Celé balení obsahuje dva kabely: z dvěma konektory USB typu C asjednímkonektorem typu C, a druhým typu A.

Model je k dispozici ve třech kapacitních variantách, z nichž nejmenší je120 GB. Toto je zajímavéřešení pro ty, kteří chtějí rychlýdisk, ale nepotřebují velké množství paměti.Zbývající dostupné kapacity jsou 240 GB a 480 GB.  

Výrobce dodává k zařízení softwareTRANSCEND Elite, který pomáhá při správě disků a dat. Umožňuje mimo jiné,zálohování, šifrování a obnovu dat.Program je kompatibilní s operačními systémy Windows a MacOS.

Software lze zdarma stáhnout z webových stránek výrobce.

Záruka a cena

Disk SSD ESD240C je dostupnývprodejiza níže uvedené ceny:

  • 1 349 CZK / 52 EUR za verzi 120 GB
  • 1 699 CZK / 66 EUR za verzi 240 GB 
  • 2 699 CZK / 105 EUR za verzi 480 GB 
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share