Herní náhlavní stereo sada Logitech G230 Stereo Gaming Headset

Sada Logitech G230 Stereo Gaming Headset nabízí vysoce kvalitní stereo zvuk vytvářený pomocí neodymiových driverů o průměru 40 mm, který vás udrží pohlcené ve hrách typu FPS, MMO nebo dobrodružných hrách od začátku do konce.

Sada Logitech G230 Stereo Gaming Headset nabízí vysoce kvalitní stereo zvuk vytvářený pomocí neodymiových driverů o průměru 40 mm, který vás udrží pohlcené ve hrách typu FPS, MMO nebo dobrodružných hrách od začátku do konce. A protože při herních maratonech bývá hráčům horko a zapotí se, je tato nová náhlavní sada vybavena sluchátky, která jsou pokryta omyvatelným sportovním materiálem, aby jejich používání bylo pohodlné a měkce seděla i po hodinách hraní. Díky pružně uchycenému skládacímu mikrofonu s funkcí potlačení okolního hluku bude snímaný zvuk zaměřen na váš hlas a pro jeho lepší kvalitu bude prakticky eliminován hluk pozadí. Ovládací prvky hlasitosti a vypnutí mikrofonu jsou umístěny na připojovacím kabelu a jsou snadno na dosah. Očekává se, že herní náhlavní stereo sada Logitech G230 je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share