TRANSCEND rozšiřuje řadu serverových paměťových modulů

Firma TRANSCEND oznamuje rozšíření řady serverových paměťových modulů DDR4 o nové modely Long-DIMM, R-DIMM, ECC-DIMM a ECC SO-DIMM s kapacitou 4GB až 32GB. Moduly jsou určené pro cloudové služby, virtualizaci a velké výpočtové klastry používané v průmyslu.

Transcend-DDR4_All 1024x768Moduly Transcend DDR4 plně podporují nejnovější řadu serverových procesorů Intel Xeon E5-2600 v3, Haswell-E CPU v kombinaci s chipsetem X99, také v mikroserverech.

Nové nosiče DDR4 značky Transcend jsou vyrobeny z DRAM čipů zajišťujících dlouhodobý a bezporuchový provoz a vysoký výkon. Hustá soustava komponentů umožňuje vytvořit paměťové moduly s kapacitou 32GB. Nové modely se vyznačují pracovní frekvencí na úrovní 2133MHz a přenosovou rychlostí 17GB/s.

Provozní napětí paměťových modulů Transcend je pouhých 1,2V. Ve srovnání s typickými DIMM moduly předchozí generace DDR3, jsou nové DDR4 úspornější při spotřebě energie až o 40%. Tím lze prodloužit životnost baterie mobilních zařízení. Kvůli tomu paměťové moduly vytváří méně tepla a systém pracuje při nižší teplotě, což má pozitivní vliv na jeho spolehlivost.

Moduly Transcend VLP RDIMM mají výšku jen 1,88 cm, díky tomu lze je použít v serverech typu blade s omezeným montážním prostorem.

Moduly ECC SO-DIMM se odlišují od nosičů typu SO-DIMM dodatečným algoritmem korekce chyb (Error Correcting Code), který sleduje přenášená data. Moduly lze použít v malých zařízeních, jako jsou třeba průmyslové počítače, terminály POS, zdravotnická zařízení a systémy mini-ITX.
Rozměry modulů se odráží ve snadnějším proudění vzduchu v prostoru a distribucí tepla, čehož následkem je snížení nároků na chlazení.

Paměťové moduly TRANSCEND DDR4 plně podporují standardy JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council). Jejich kvalitu potvrzují mimo jiné pokročilé zkoušky využívající 64bitové jednojádrové a vícejádrové procesory.

Na všechny moduly DDR4 značky TRANSCEND se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share