EVOLVEO Ptero Q jsou dodávané s předinstalovanými ventilátory chlazení s LED podsvícením

EVOLVEOrozšiřuje svoji produktovou řadu Ptero určenou herní komunitě o tři nové modely počítačových skříní formátu ATX miditower. EVOLVEOPtero Q1, Ptero Q12 a Ptero 20 jsou dodávány s předinstalovanými ventilátory chlazení s efektním LED podsvícením.Prosklené části skříní Ptero Q jsou z tvrzeného skla. Skříně mají spodní prachový filtr, který je vysouvací. Horní prachové filtry jsou odnímatelné, uchycené magnetem. Nové skříně řady Ptero Q jsou určeny pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Vedle formátu ATX jsou kompatibilní i s formátem Micro ATXa Mini ITX. Ventilátory jsou 4pin s MOLEX napájením a připojují se vzájemně na sebe bez nutnosti jakéhokoliv řadiče. Ovládání ventilátorů je možné pouze pomocí LED tlačítka na kontrolním panelu skříně.

EVOLVEO Ptero Q1 a čtyři 120mm ventilátory

Ptero Q1 je herní počítačová skříň vybavená čtyřmi ventilátory typu Rainbow Ring RGB o průměru 120 mm.  Tři jsou umístěny na čelním panelu pod mřížkou, která zajišťuje potřebné proudění vzduchu pro dokonalé chlazení,čtvrtý ventilátor je umístěn v zadní části skříně.Ovládání ventilátorů je možné pouze pomocí LED tlačítka na kontrolním panelu skříně.  Skříň je možné v horní části dále osadit dalšími dvěma 120mm ventilátory. Tyto ventilátory nejsousoučástí dodávky. Ptero Q1 má dvě pozice pro 3,5″ interní disky a dvě pozice pro 2,5″ SSD disky. Maximální výška CPU chladiče pro tuto skříň je 162 mm. Maximální délka VGA karty je 350 mm. Rozměry skříně EVOLVEO Ptero Q1 jsou 410 × 202 × 455 mm.

EVOLVEO PteroQ12 a prosklené bočnice i čelní panel

Ptero Q12 má prosklenou přední i obě boční strany. Použito je tvrzené sklo. Součástí dodávky jsou čtyři 120mm ventilátory typu Rainbow Ring RGB. Tři v přední části, jeden v zadní části skříně. Chlazení lze dále posílit dalšími dvěma ventilátory v horním panelu.Ovládání ventilátorů je možné pouze pomocí LED tlačítka na kontrolním panelu skříně.  Tyto ventilátory nejsou součástí dodávky. Ptero Q12 má dvě pozice pro 3,5″ interní disky a dvě pozice pro 2,5″ SSD disky. Maximální výška CPU chladiče pro Ptero Q12 je160 mm. Maximální délka VGA karty je 350 mm. Rozměry skříně EVOLVEO Ptero Q12 jsou 370 × 210 × 440 mm.

EVOLVEO PteroQ20 a dominantní 200mm ventilátory

Ptero Q20 je postaven na stejném základě jako Ptero 12. Na první pohled se však výrazně odlišuje dvěma velkými200mm ventilátory pod průhledným čelním panelem, který je, jako i oba boční panely, vyroben z tvrzeného skla.Ovládání ventilátorů je možné pouze pomocí LED tlačítka na kontrolním panelu skříně. Skříň lze vybavit dalšími ventilátory chlazení v horní a zadní části. Tyto ventilátory nejsou součástí dodávky. Ostatní parametry jsou shodné smodelem PteroQ12.

Dostupnost a cena
Herní počítačové skříně ATX miditower EVOLVEO Ptero Q jsou dostupné ve třech variantách. EVOLVEO Ptero Q1 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 790 Kč včetně DPH. U skříně EVOLVEO Ptero Q12 je doporučená koncová cena 1 690 Kč včetně DPH a u EVOLVEO Ptero Q20 je doporučená koncová cena 1590 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share