D-Link NAS pro každou situaci

D-Link, přední výrobce síťových řešení pro firmy a digitální domácnosti, nabízí bezpečný úložný prostor – cloudové síťové úložiště dat (NAS) DNS-340L ShareCenter+ se čtyřmi diskovými pozicemi. Při osazení čtyřmi pevnými disky dokáže toto zařízení pojmout až 24 TB a zabezpečit uložená data pomocí několika typů RAID konfigurací.

D-Link-DNS-340L_2Vysokorychlostní přenos dat zajišťují dva gigabitové ethernetové porty. Přes tři USB porty, z nichž jeden podporuje vysokorychlostní standard USB 3.0, je možné připojit také tiskárny nebo externí systémy pro ukládání dat.
Vysoká datová kapacita i výkon

DNS-340L má elegantní skříňku s místem pro čtyři 3,5″ SATA pevné disky nejnovější generace, z nichž každý může mít kapacitu až 6 TB. Pevné disky je možné rychle zasunout do příslušných pozic NAS serveru bez použití jakýchkoli nástrojů. Díky funkci Hot swap je možné měnit disky také za provozu. Podle zvoleného typu RAID je systém chráněn proti ztrátě dat i při úplném selhání některých disků. Uživatelé si mohou vybrat mezi RAID 0, 1, 5, 10, 1+0 a JBOD. Každý z nich nabízí jiný stupeň zabezpečení, datovou kapacitu a rychlosti čtení a zápisu dat.

Přístup k datům kdykoli a kdekoli
Pomocí DNS-340 mohou uživatelé bezpečně ukládat svoje data a pracovat s nimi z mnoha různých koncových zařízení. K NAS mohou mít přístup počítače se systémy Windows, OS X i Linux přes NFS server bez jakéhokoli dodatečného softwaru. D-Link nabízí také aplikaci mydlink Access NAS pro mobilní zařízení. To umožňuje uživatelům ukládat data, i když jsou někde na cestách, nebo prohlížet fotografie a videa. Vestavěné mediální servery DLNA a iTunes umožňují streamovat hudbu do kompatibilních přehrávačů médií, DLNA klientů nebo několika síťových audio přehrávačů v každé místnosti domu.

Účinná ochrana proti ztrátě dat
ShareCenter nabízí dostatek prostoru pro fotografie z dovolené, oblíbené písně nebo filmové trháky. Jeho všestranné zálohovací funkce umožňují záchranu dat například v případě poruchy disku v notebooku. Chráněná data jsou umístěna nejen na interních pevných discích, ale dají se ukládat také na lokálně nebo dálkově připojená úložné média a zálohovat online pomocí cloudových služeb, jako jsou Amazon S3, Google Drive nebo Dropbox.
Úspora energie

DNS-340L má v pohotovostním stavu spotřebu jen asi 23 wattů a je připraven k provozu během několika málo sekund. Zařízení je možné zapínat a vypínat automaticky podle nastavitelného časového rozvrhu a díky podpoře ekologických funkcí Green Ethernet je spotřeba energie na LAN rozhraní snížena jen na absolutně nezbytné minimum.

Dostupnost a cena
Cloudové síťové úložiště dat ShareCenter+ DNS-340L se čtyřmi diskovými pozicemi je již v prodeji. Doporučená maloobchodní cena (včetně DPH) je: 6 699 CZK nebo 239,90 EUR.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share