Rollei eGimbal G4 pro profesionální záběry

Na náš trh oficiálně přichází automatický stabilizátor Rollei eGimbal G4 určený pro akční kamery GoPro Hero 3, 3+ a 4. Stabilizátor je nepostradatelným doplňkem pro všechny co jsou stále v pohybu a jejich videa postrádají stabilní neroztřepaný obraz.

Rollei eGimbal G4Rollei eGimbal G4 je plně automatizovaný stabilizátor obrazu, který eliminuje nejen otřesy, ale také pohyb rukou a náklony do stran. To má za následek jediné, že finální obraz získá profesionální úroveň, která ohromí každého. Stabilizátor se skládá z rukojeti, stabilizačních motorů a ramene pro uchycení kamery. Celý systém je napájen z baterií umístěných v rukojeti stabilizátoru čímž se stává naprosto nezávislý a po uchycení kamery a zapnutí se sám kalibruje. Uživatelé ocení Rollei eGimbal G4 nejen jako stabilizátor, ale také jako nástroj se kterým objeví novou dimenzi netradičních a dokonalých záběru.

Že bude v záběru jen to, co uživatel opravdu chce, zaručují čtyři funkční módy, které je možné snadno přepínat za provozu. První mód sleduje přesný pohyb ruky s horizontálními i vertikálními náklony, druhy drží horizontální úhel záběru, ale nadále sleduje vertikální otáčení, třetí funkce uzamkne vertikální i horizontální úhel záběru a čtvrtá funkce je inverzní umožňující otočit kameru o 180°.

Veškeré tyto funkce jsou nutné k dokonalým a stabilním záběrům, které odlišují amatérské záběry od těch profesionálních.

Doporučená koncová cena kamery Rollei eGimbal G4 činí 10 990,- s DPH. Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share