Hudba zdarma – Tatu, MIG 21 a Janek Ledecký

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se buď o ukázky nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma. Přejeme příjemný poslech.

Tatu
Kdo by dnes neznal tuto ruskou pěveckou dvojici, která má za sebou jeden skandál za druhým. Jejich písničky však nejsou oblíbené pouze v Rusku, ale po celém světě, což dokazují svými vystoupeními. Na jejich stránkách naleznete opravdu hodně písniček ve formátu MP3 a to buď jako celé kousky, ukázky nebo písničky, které nebyly vydané.

Internet / Download: www.tatu.ru

 

MIG 21
Kdo má rádu tuto českou kapelu, tak si jistě přijde na své, protože na svých velice zdařilých stránkách nabízí celou řadu písniček ke stažení a poslechu zdarma. Nechybí i některé vybrané video.

Internet / Download: www.mig21.cz

 

Janek Ledecký
Janek Ledecký patří na české scéně k nejznámějším zpěvákům, kteří mají jistě co nabídnout. Také se v poslední době proslavil díky muzikálu Hamlet. Na svých stránkách nabízí převážně hudební ukázky ze svých natočených alb.

Internet / Download: www.ledecky.cz

 

Pokud máte problém s přehráváním písniček v různých formátech, pak doporučujeme navštívit pro jednotlivé formáty tyto stránky:

Pro MP3 – www.winamp.com (multimediální přehrávač)
Pro RA Real Audio – www.real.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)
Pro WMA – www.microsoft.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share