Rollei Pissarro DPF-700 – 7mi palcový fotorámeček

Digitální fotorámeček Rollei Pissarro DPF-700, se kterým budete mít své životní okamžiky neustále na očích. Displej s úhlopříčkou 7″ má nastavitelný jas i kontrast pro co nejlepší viditelnost.

Kompaktní rozměry vám umožní fotorámeček jednoduše umístit ve vaší domácnosti nebo se skvěle hodí jako praktický dárek pro vaše blízké či přátele. Mezi další přídatné funkce patří například zobrazení hodin nebo časovač.

Záleží na vás, jaké fotografie a vzpomínky bude fotorámeček Rollei Pissarro DPF-700 prezentovat. Připomeňte si letní dovolenou, rodinnou oslavu, zážitky z cest a další životní okamžiky. Všechny snímky a funkce můžete rychle a snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Digitální fotorámeček je kompatibilní s paměťovými kartami formátu SD, které pro přehrávání stačí pouze vložit.

Digitální rámeček pro prezentaci vašich oblíbených fotografií. TFT-LED displej s úhlopříčkou 7″ v poměru stran 16:9 nabízí nastavitelný jas i kontrast. Mezi rozšířené funkce patří kalendář, zobrazení hodin a časovač pro automatické zapnutí a vypnutí. Vybaven je čtečkou paměťových karet formátu SD a USB vstupem. Součástí balení je dálkový ovladač.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Úhlopříčka: 7″

Rozlišení: 800 x 480 px

Formát: 16:9

Kontrast: 300:1

Podporované obrazové formáty: JPEG, BMP

Podpora paměťových karet: SD, SDHC, MMC

Rozhraní: USB 2.0

Rozměry: 201 x 133 x 55 mm

Hmotnost: 229 g

Barva: černá

Na českém trhu se prodává tento model za cenu 1850 Kč včetně DPH (červen 2017).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share