AKCE !
Pokud se rozhodnete využ t nab dky reklamy na našem serveru MPX.cz a objednáte si reklamu na 1 měsíc, získáte tak jako bonus automaticky 1 celém serveru reklamu na serveru ZDARMA!

Akce platí do odvolán !

Kdo jsme ?
MPX.cz – nezávislý internetový server (www.mpx.cz) přinášející každodenní domác i zahraniční informace co se děje na poli hudby, mpx technologií, hudebních a video formátů, recenze hardware a software na přehráván hudby i videa a celou řadu dalších užitečných informací z této oblasti.
Našimi čtenáři jsou …
Návšt vnost našeho serveru je zna ná a to  lid z řad studentů (středoškolských, vysokoškolských…), dále odborní pracovníci, ale i lid kteří touží získat informace z více oborů. Prostě škála našich hostů je široká a určitě zajímavá pro každého.
Typy reklamy na MPX.cz:
Standardn banner: 
Umístění banneru standardních rozměrů 468 x 60, zákazník si banner dodá sám nebo při objednávce reklamy nad 5 000 Kč vytvoříme banner zákazníkovi zdarma.
Ceny – a) pevná sazba bez rozlišení počtu impresí za měsíc:
Um st n
Cena za 1 kalendářní měsíc
Horn pozice servru MPX.cz
záběr – celý server
10 500 Kč
Spodní pozice serveru MPX.cz
záběr – celý server
7 500 Kč
Ostatní podstránky nejvíce navštěvované
4 000 Kč
Speciální požadavek na konkrétní stránku (mimo již zde uvedené)
2 500 Kč
Banner může na našem serveru být tak méně než je celý měsíc. Cena se vypočítá na 1den a vynásobí počtem zobrazených dnů. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
b) cena za počet shlédnut (1000 impresí)
Umístění
Cena za 1000 impres
Celý server  MPX.cz
290 Kč / 1000 impres
c) textová inzerce na MPX.cz

Tato textová inzerce je uvedena na hlavní stránce MPX.cz, kde je umístěna po dobu přání zákazníka. Měsíční sazba za textovouinzerci je 1000 Kč na hlavní stránce.

d) E-MAILová  reklama – reklama v rozes laných e-mailových novinek našeho serveru – digitální technologie. E-maily s novinkami se rozesílají   1x za týdeně a to v pondělí na více jak  2 500 e-mailových adres. Ovšem každý týden přibývá přes 100 nových uživatelů. Protože uživatel si posílán novinek objednali dobrovolně, věnuj jim vysokou pozornost. Z toho důvodu je reklama v rozesílaných  e-mailových novinkách velmi účinná. Reklama je řešena formou několika řádků textu, zpravidla doplněného odkazem na WWW stránky, umístěného na začátku každého novinkového e-mailu, proto ji nelze přehlédnout. Text a přesný url odkaz nám dodá zákazník. Cena je pouze 90 hal – horn pozice v mailu – za jeden skutečně doručený e-mail (výsledná částka je proto stanovena až 5 dnů po rozeslán kvůli e-mailům, které se vrátí jako nedoručitelné) a 50 hal · za spodní pozici v každém mailu. (ceny bez DPH 21%)
Veškerá reklama realizovaná na našem serveru je statisticky vyhodnocena a každý zákazník má on-line přístup do statistiky zadané reklamy !
Objednávky reklamy realizujte prostřednictvím:
info@mpx.cz nebo 604 368 131
Reklama je opravdu velmi ůčinná a má velký dopad a splní přesně to co požadujete !
Pokud chcete prodat nebo jak prezentovat nějaký výrobek, produkt i informaci, je tento systém právě pro vás !
Vešker ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
Objednávka by m la obsahovat alespo :
  • daje o zadavateli reklamy (název firmy, IČO, DIČ , kontaktn osoba, telefon, fax, popř. e-mail)
  • Rozsah inzerce (plánovaný termín zveřejnění , doba, typ reklamy)
  • Podklady (reklamní proužek 468×60 bod· ve formátu GIF nebo JPEG, text který se bude zobrazovat při použit negrafického prohlížeče, případnou internetovou adresu na niž bude reklama odkazovat)
Možnosti a termíny uveřejnění je vhodné projednat před zasláním objednávky.
Náš server zastupuje tak celá řada reklamních agentur, kter jsou Vám tak k dispozici.

 

Print Friendly, PDF & Email
Share