GENIUS repro SW-HF 5.1 5200 – dřevěné reproduktory se zabudovaným MP3 dekodérem

Oblíbená značka Genius nenabízí jen myši a klávesnice, ale i celou řadu produktů ze segmentu multimedií a reproduktorů. Velmi zdařilým počinem jsou dřevené reproduktory SW-HF 5.1 5200, které mají zabudovaný MP3 dekodér a díky použitým materiálům i skvělou reprodukci.

genius-repro-sw-hf-5-1-5200-5-1-150w-drevene-mp3-dekoder-usb-sd-vstup_i111226Společnost Genius není žádným nováčkem na trhu, vedle zavedených konkurentů produkuje velmi zajímé multimediální výrobky, mezi které patří i tyto reproduktory. Jde o sadu o šesti reproduktorech. Nechybí subwoofer, který zaujme nejen hlubokými basy. Velkým plusem také je, že nejde pouze o aktivní reproduktory, ale v podstatě i MP3 přehrávač, který nabízí přehledný LCD displej, posun skladeb a další dolaďování poslechu.

Zabudovaný displej nabízí technologii LED, což zaručuje dobrou viditelnost ze všech úhlů. Součástí balení je i multifunkční dálkové ovládání, takže není nutné při každé změně chodit k reproduktorům. Podporována je většina hudebních formátů včet WMA a diskového formátu FAT32. Pro USB režim lze využít Play/pause, další/předchozí stopa, zpět/pozpátku v USB režimu.

Výrobce nezapomněl ani na dnes hojně používané paměťové karty a vybrat lze ze šesti volitelných vstupů – DVD, TV, Game, CD/MP3, USB a SD karta. A jak je na tom výkon? Genius se nenechá zahanbit a výkonnostně nabízí 150 wattů RMS. Jednotlivě pak subwoofer 50 wattů, front/rear: 20 wattů x 4 a středový reproduktor 20 wattů. Cena také příznivá a celý set lze zakoupit na internetu v ceně 3 500 Kč s DPH (září 2014). Nejen pro hráče her bude stát tento set zato!

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share