Logitech – Bluetooth adapter pro hudbu z mobilních zařízení

Společnost Logitech představila zařízení Logitech® Bluetooth® Audio Adapter, jež vám poskytne vše, co potřebujete, aby se z vašich oblíbených reproduktorů stal bezdrátový zvukový systém pro chytrý telefon nebo tablet. Audio adaptér má malé rozměry a díky technologii Multipoint Bluetooth zajišťuje možnost připojit až dvě různá zařízení přes rozhraní Bluetooth, přičemž vzájemné spárování adaptéru a zařízení se provede stiskem jediného tlačítka.

BT_Adapter_BACK„Z chytrých telefonů se stává stále oblíbenější volba pro ukládání a poslech hudby a nyní díky zařízení Logitech Bluetooth Audio Adapter můžete streamovat hudbu do svých reproduktorů k počítači nebo domácích zvukových systémů,“ řekl Petr Binder, obchodní ředitel společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Jeho nastavení je velmi jednoduché, takže snadno můžete bezdrátově streamovat stereo zvuk ze smartphonů a tabletů do jakýchkoli reproduktorů, do nichž se jinak zařízení připojují kabelem, a užívat si kvalitní zážitek z poslechu.“

Díky vícebodovému připojení přes rozhraní Bluetooth pomocí technologie Multipoint Bluetooth lze připojit současně dvě zařízení a přepínat streamování zvuku z jednoho nebo z druhého jedním stiskem tlačítka, což vám usnadní například přechod z poslechu vašich oblíbených playlistů skladeb na telefonu na sledování filmu na tabletu. Pokud se zařízení dostanou mimo bezdrátový dosah, budou příště znovu spárovány automaticky, aby používání bezdrátového streamingu zvuku bylo bez jakýchkoli obtíží.

Stačí adaptér připojit k aktivním reproduktorům nebo vstupu domácích zvukových systémů pomocí standardních konektorů RCA (cinch) nebo jack 3,5 mm a již můžete streamovat a ovládat svou hudbu v dosahu spolehlivého spojení až do vzdálenosti 15 metrů při dodržení přímé viditelnosti. Aby zvuk byl vysoce kvalitní, je zařízení Logitech Bluetooth Audio Adapter vyladěno v nejmodernějších laboratořích společnosti Logitech, takže bez ohledu na zdrojové zařízení se již nebudete muset spokojit s horší kvalitou zvuku.

Cena a dostupnost
Očekává se, že zařízení Logitech Bluetooth Audio Adapter bude v Evropě k dostání v dubnu 2014, za doporučenou maloobchodní cenu 1109 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com .

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share