Nový robotický vysavač EVOLVEORoboTrex H9s výkonným motorem BLDC NIDEC

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku robotických vysavačů o nový model RoboTrex H9, který se ovládá pomocí přehledné mobilní aplikacea v atraktivním designu ukrývá výkonný a odolný motor BLDC NIDEC. Mezi další přednosti tohoto robotického vysavače patří gyroskopická navigace, možnost stírání vodou a také HEPA filtrace nebo vysokokapacitní baterie.

Mobilní aplikace v českém jazyce i plánovaný úklid

Díky mobilní aplikaci máte vysavač RoboTrex H9 plně pod kontrolou. Vysavač je vybaven WiFi modulem, který zajistí připojení do vaší domácí sítě a přes mobilní aplikaci ve vašem telefonu nebo tabletu pak můžete vysavač ovládat odkudkoliv. Aplikace umožňuje snadnou obsluhu vysavače,mimo jiné jeho spuštění v různých režimech úklidu, nastavení tří úrovní síly vysávání, kontrolu již uklizeného prostoru na virtuální mapě, nastavení plánovaného úklidu či najití vysavače. Zároveň vás informuje o úrovni nabití baterie nebo o statusu v jakém se robot momentálně nachází. Vysavač umožňuje naplánovat úklid na libovolnou dobu a libovolný den v týdnu a zajistit tak úklid bez vaší přítomnosti.Mobilní aplikace je v českém jazyce a je určena pro operační systémy Android a iOS.

Gyroskopická navigace SMART

Díky chytré navigaci vysavač nepřejíždí opakovaně stejná místa a dokáže tak rychle uklidit členité prostory domu nebo bytu. Po ukončení úklidu se vysavač vrátí zpět do nabíjecí základny. Velká kola a silné motory zajistí přejíždění překážek až do výše 15mm a umožní tak i překonání dveřních prahů a přechodových lišt.SMART gyroskopická navigace výrazně snižuje opakovaný počet přejezdů, zajišťuje lepší orientaci v prostoru a tím zásadně zkracuje dobu potřebnou pro úklid. Vysavač díky tomu dosahuje téměř 100% pokrytí uklízeného prostoru, sám rozpozná, kdy je uklizeno, ukončí úklid a vrátí se do nabíjecí stanice.Vysavač je navíc vybaven senzory proti pádu ze schodů a proti nárazu. Čidla tak zabrání pádu vysavače ze schodů a podest a ochrání váš nábytek i vysavač před nárazy a poškozením.

Centrální kartáč a dvojice bočních kartáčů pro perfektní úklid

Rotační centrální kartáč je vybaven navíc i třemi gumovými lamelami, které zajistí kvalitní vysávání koberců i hladkých podlah a v kombinaci s dvojicí antistatických bočních kartáčků vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

Tři režimy sacího výkonu a HEPA filtrace

Robotický vysavač RoboTrex H9 má přednastaveny tři úrovně sacího výkonu podle spuštěného režimu úklidu a zároveň je možné tyto úrovně libovolně měnit podle potřeby. Na silně znečištěná místa tak můžete zapnout nejsilnější výkon, a naopak při slabém znečištění nebo sledování oblíbeného pořadu v televizi výkon nejnižší. 

Třístupňová filtrace s HEPA filtrem pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Zabraňuje také úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu. Údržba vysavače je velmi jednoduchá a k jeho provozu nepotřebujete papírové výměnné sáčky. Filtr lze vyčistit a používat opakovaně.

Dokonalý úklid s vytřením vodou

Vysavač RoboTrex H9 je vybaven výměnným zásobníkem na vodu o objemu 350 ml a mopem z mikrovlákna, který umožňuje setření více než 200 m2 podlahy na jedno naplnění. Současně stále fungují rotační kartáče, které tak dokáží zamést nečistoty z podlahy a zajistit tak ještě účinnější úklid. Inteligentní elektronický systém zajistí plynulý přísun vody bez nadměrného promáčení a je tak vhodný i na dřevěné podlahy a parkety.

Moderní BLDC motor a vysokokapacitní baterie

Osazený BLDC motor NIDEC o výkonu 28W se vyznačuje dlouhou životností, vyšší spolehlivostí, tišším chodem a úspornějším provozem.Vysokokapacitní Li-Ion baterie o kapacitě 2 500 mAh zajistí energii pro úklid na dlouhou dobu. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

Dostupnost a cena
Robotický vysavač EVOLVEORoboTrex H9 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 6 990 Kč včetně DPH.

Specifikace

• ovládání pomocí mobilní aplikace v českém jazyce

• SMART gyroskopická navigace 

• možnost stírání vodou s XXL mopem 

• možnost stírání suchým mopem XXL pro odstranění jemného prachu 

• centrální TURBO kartáč a dvojice bočních kartáčů 

• možnost naplánování úklidu ve stanovený čas (odložený úklid) 

• tříúrovňová filtrace: primární filtr, sekundární filtr a HEPA filtr zachycující i ten nejjemnější prach a nečistoty 

• bezsáčkový provoz 

• moderní a tichý japonský BLDC motor NIDEC o výkonu 28W s dlouhou životností

• vysoký sací výkon až 1 800Pa

• tři režimy sacího výkonu 

• automatické nabíjení v nabíjecí stanici

• doba provozu 100-120 minut na jedno nabití 

• vysokokapacitní Li-Ion baterie 2 500 mAh 

• senzory proti pádu ze schodů a nárazu 

• infračervené dálkové ovládání s LED displejem 

• kapacita nádoby na prach 600 ml

• kapacita nádoby na prach 350 ml

• průměr 330 mm 

• výška 76 mm 

• hmotnost 2,5 kg

Web:https://www.evolveo.com/cz/robotrex-h9

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share