HAL Game Bronze – velmi tiché PC s velkým výkonem

Jednoduchá herní sestava pro hraní her na středních detailech i práci s veškerým multimediálním obsahem. Ideální poměr ceny a výkonu jak pro příležitostné hráče, tak pro výkonnou pracovní sestavu.

imgProcesor AMD FX-6100 odkrývá v plné síle výhody vícevláknového zpracování operací prostředníctvím moderní architektury Bulldozer. Procesor je vybaven technologií Turbo CORE druhé generace, která zajišťuje maximální výkon při širokém spektru využití. Pokud totiž nevyužíváte všechna procesorová jádra, aktivním je automaticky navýšena pracovní frekvence, a tak je dosaženo vynikajícího výkonu i pro aplikace, které nevyužívají plný výpočetní potenciál. Procesor navíc obsahuje hned dvojici turbo frekvencí, mezi kterými dokáže přepínat, tak aby se vždy vešel do stanovené horní hranice TDP. Příjemným bonusem je jistě otevřený násobič, který maximálně usnadňuje přetaktování.

Grafická karta s moderním jádrem je vhodná především do počítačů, které nebudou primárně zaměřeny na hraní nejnovějších her. Naproti tomu je velice vhodná do levnějších sestav pro běžné domácí multimediální a kancelářské využití. Důležitým rysem karty této kategorie je konektor HDMI 1.4a. Výstup v této specifikaci podporuje přenos video signálu až do Full HD 1080p a současně i 7.1kanálový zvuk Dolby TrueHD či DTS-HD Master Audio. Pracovní plochu můžete rověž rozšířit o druhý monitor.

KONFIGURACE:
Základní deska: ASRock 980DE3/U3 S3/ AMD760G
Procesor: AMD FX-6100, 3.3GHz
Operační paměť: TEAM RAM DDR3 4GB 1600MHz Elite
Grafická karta: MSI N730-4GD3
Pevný disk: Seagate 1TB HDD Barracuda
Optická mechanika: SAMSUNG SH-222DB
Čtečka karet: All in 1/ Micro SDHC/ XD/ USB
Skříň počítače: IN-WIN MiniT Z653 s USB3.0
Zdroj: CHIEFTEC GPA-350B8 350W

Instalovaný operační systém: Windows 8.1 64.bit. Samotné PC se na českém trhu prodává v ceně 14 000 Kč s DPH (listopad 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share