Rollei ActionCam 410 – outdoorová FullHD kamera s wifi

Kamera nabízí Wi-Fi připojení s dosahem až 15 metrů. Kameru připojíte k Vašemu smartphonu nebo tabletu přes mobilní aplikaci (iOS/Android). Součástí balení je podvodní pouzdro, které je vodotěsné až do 40 metrů. Dále je ke kameře dodáváno dálkové ovládání, které si můžete připnout na ruku jako hodinky, dosah má až 15 metrů.

rollei-actioncam-410-full-hd-video-1080-60-fps-150-40m-pzd-wi-fi-dal-ovl-cerna_i137457Zaznamenejte dobrodružství ve vysoké kvalitě díky odolné videokameře Rollei Actioncam 410. Vrhněte se do jakékoli akce s kompaktní a lehkou kamerou, kterou můžete vzít na hory nebo pod vodu, upevnit na kolo či helmu a pořídit tak skvělé záznamy plné adrenalinu ve Full HD 1080p/60fps. Při hodnotě 60 snímků ve Full HD jsou zajištěny fantastické snímky a nekompromisní výkon, který nemá konkurenci. Videa ve špičkové kvalitě všem vyrazí dech. Jednoduché nahrávání umožňuje 2″ LCD displej s rozlišením 960 × 240 px. Díky režimu Burst Mode budete sériově snímat každou scenérii a neunikne vám žádný důležitý oékamžik.

Konstrukce kamery odolá nárazu až z výšky 1 metru a pod vodní hladinu se podíváte díky robustnímu a extra odolnému pouzdru, které zajišťuje vodotěsnost až do hloubky 40 metrů. Natočte unikátní a bohaté scenérie, a to až po dobu 90 minut nepřetržitého natáčení. Díky aplikaci pro váš smartphone nebo tablet budete moci sledovat vaše videa a fotografie rychle a jednoduše. Speciální bezdrátový ovladač v podobě hodinek vám usnadní ovládání, takže kameru můžete spustit, zastavit nebo zachytit snímek, a to do vzdálenosti až 15 metrů. Díky tomu můžete vytvořit vzrušující fotografie nebo videa. Samozřejmostí je rozšiřovací paměťový slot pro MicroSD karty, a to až do kapacity 32 GB.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení videa: Full HD / 60 fps

Výdrž baterie: až 60 min (s Wi-Fi), 90 min (bez Wi-Fi)

Slot pro karty: microSD

Konektor: HDMI, USB 2.0

Rozměry: 54 x 37 x 51 mm

Hmotnost: 78 g

Barva: černá

Na českém trhu se prodává za cenu 3800 Kč včetně DPH (březen 2016).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share