Logitech – nový bezdrátový reproduktor se skvělým výkonem

Bezdrátový mobilní stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker je zkonstruován tak, aby poskytoval plný zvuk v celém prostoru a má proto speciálně nakloněné drivery, jež vám nabídnou expanzivní zvukové spektrum s precizní odezvou basů a detailně prokreslenými středy a výškami. K tomuto reproduktoru se můžete připojit a přehrávat hudbu nebo zvuk filmů z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth® až ze vzdálenosti 10 metrů, takže máte volnost vzít si multimediální zábavu s sebou, kam si jen budete přát.

Logitech_X300_Family„Bezdrátový přenosný reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker vám i na cestách přináší zvuk kvalitní jako v kině,“ řekl Jeffery Cheung, produktový manager pro bezdrátové reproduktory ve společnosti Logitech. „Tento reproduktor jsme navrhli s drivery, které směřují nahoru a směrem ven, aby vám poskytly prostorově plný zvuk, který vaši zábavu na cestách posune na vyšší úroveň.“

Připojení a ovládání reproduktoru je snadné. Můžete nastavovat hlasitost a vyřizovat telefonní hovory, aniž by vám unikla jediná nota. Díky vestavěné Li-Ion baterii si můžete užívat až pět hodin nepřetržitého přehrávání. Baterii vždy snadno dobijete pomocí přiloženého kabelu s konektorem micro USB.
Očekává se, že mobilní bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude ve Spojených státech a některých asijských zemích k dostání v červnu 2014 a ve vybraných zemích v Evropě bude k dispozici v srpnu 2014. Prodávat se bude za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share