Univerzální bezdrátové odpalovače Rollei pro Canon a Nikon

Společnost Rollei na náš trh uvádí novýuniverzální dálkový odpalovač blesků s podporou TTLpro fotoaparáty Canon a Nikon.

Univerzální odpalovač blesků Rollei, umožňuje instalaci jak na fotoaparáty Canon tak i Nikon a to bez použití redukcí a samotné odpalovače pak podporují blesky obou značek Canon i Nikon a samozřejmě i blesky Rollei. Plně jsou podporována nastavení blesků na E-TTL, i-TTL, M aMulti. Komunikace mezi vysílačem a přijímači je zprostředkována rádiovým spojením na frekvenci 2.4GHz umožňující spojení až do vzdálenosti 100m. Vysílač má nastavitelných 7 komunikačních kanálů a přijímače lze rozdělit do 3 skupin s odlišným nastavením intenzity záblesků k dosažení optimálního nasvícení snímané scény.
Podporována je vysokorychlostní synchronizaci umožňující použití závěrky až do 1/8000s.Mezi další podporované funkce je také nastavení záblesku pro první či druhou lamelu a automatický zoom.
Pro snadnou instalaci je každý přijímač vybaven odnímatelným stojánkem pro snadnou instalaci na požadované místo.
Ceny a Záruky

Doporučené koncové ceny pro:
Odpalovací set přijímače a vysílače Rollei– 2 290,- s DPH
Přijímač Rollei– 1 590,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share