Elegantní Bluetooth reproduktory Speakers Z600 od Logitechu

Společnost Logitech představila bezdrátové reproduktory Logitech® Bluetooth® Speakers Z600 s elegantním designem, který skvěle ladí se štíhlým vzhledem počítačů Mac® a Ultrabook™. Díky těmto reproduktorům můžete bez námahy streamovat hudbu a jiné audio zdroje z vašeho počítače, smartphonu nebo tabletu. Současně mohou být aktivní až tři zařízení, přičemž přepínání mezi nimi je úplně jednoduché – stačí na jednom stisknout pauzu a na jiném tlačítko pro přehrávání.

logitech-z600„Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 byly navrženy tak, aby připomínaly umělecký objekt – využívají k tomu tvary, materiály a barvy, jež splynou s moderními obytnými prostory a budou ladit se vzhledem ultratenkých notebooků,“ řekla Charlotte Johs, viceprezidentka pro globální rozvoj značky a portfolia příslušenství pro PC společnosti Logitech. „A díky vestavěné možnosti připojení přes rozhraní Bluetooth, která je u multimediálních reproduktorů Logitech použita poprvé, jsou tyto reproduktory ideální pro dnešní životní styl využívající více bezdrátových zařízení současně.“

Bezdrátové reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 poskytují čistý a dobře čitelný zvuk, ať již budete chtít poslouchat hudbu, sledovat filmy, hrát hry nebo si povídat přes video chat. Díky třem driverům v každém reproduktoru je tento systém navržen tak, aby zajistil špičkový zvuk v jakémkoli prostoru.

Ovládací prvky reproduktorů Logitech Bluetooth Speakers Z600 jsou další nedílnou součástí jejich čistého designu. Celá plocha horního panelu pravého reproduktoru je hladký dotykový disk s citlivou odezvou. Chcete-li zvýšit nebo snížit hlasitost, stačí přejet prstem po jeho okraji. Ostatní ovládací prvky – napájení, párování zařízení s Bluetooth a vstup pro stereo jack 3,5 mm – jsou diskrétně skryty v zadní části. A protože záleží na každém detailu, byla pečlivá pozornost věnována dokonce i napájecímu kabelu. Stejně jako propojovací kabel mezi reproduktory je tento kabel k síťovému adaptéru speciálně navržen jako plochý, který bude ležet, takže na vašem pracovním stole nebo pultíku nikdy nevznikne nevzhledný propletenec kabelů.

Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 se dodávají s USB transceiverem pro Bluetooth, aby byla zajištěna co nejlepší bezdrátová funkčnost s počítači. Propojení přes nativní rozhraní Bluetooth může fungovat, ale některé počítače nemusejí umožňovat streamování zvuku nebo bezproblémové přepínání jednotlivých zařízení. Přiložený USB Bluetooth transceiver nadto umožňuje bezdrátově připojit počítače, které rozhraní Bluetooth nepodporují. A navíc přes pomocný 3,5 mm vstup můžete k reproduktorům připojit jakékoli zařízení se zvukovým výstupem.)

Cena a dostupnost
Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 budou k dostání v České republice v srpnu 2013 na e-shopu www.logitech.cz za cenu 3959 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share