Logitech CREATE: první klávesnice pro iPad Pro od externího dodavatele

Dnes společnost Logitech ohlásila uvedení krytu s klávesnicí Logitech® CREATE Keyboard Case pro iPad Pro, jenž byl vyvinut v úzké spolupráci se společností Apple s cílem plně využít předností nového rozhraní s názvem Smart Connector.

Logitech_CREATEVýsledkem je, že Logitech jako úplně první externí dodavatel na trh uvede klávesnici kompatibilní s rozhraním Smart Connector, které eliminuje nutnost klávesnici zapínat, nastavovat nebo dobíjet – je připravena, kdykoli ji budete potřebovat.

Logitech je celosvětově přední společnost v oblasti klávesnic pro iPad a nyní představíme kryt s klávesnicí Logitech CREATE Keyboard Case – vyvinutý ve spolupráci se společností Apple – s cílem rozšířit možnosti využití iPadu Pro a stát se jeho dokonalým doplňkem,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Klávesnice Logitech CREATE má klávesy v plné velikosti, spolupracuje s operačním systémem iOS 9 a díky tomu pomůže proměnit iPad Pro na výkonnou základnu pro tvořivost i produktivitu. Dokonce i barva a povrchová úprava klávesnice jsou velmi pečlivě zpracovány, abyste díky jejímu vzhledu a pocitu z dotyku měli pocit, že se jedná o druhou polovinu vašeho iPadu Pro.

Kryt s klávesnicí Logitech CREATE Keyboard Case vám pomůže rozvinout plný potenciál iPadu Pro. Pracuje exkluzivně ve spojení s novým rozhraním Smart Connector, takže se automaticky zapne a spáruje s vaším iPadem Pro, jakmile ji uvedete do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth®. A protože klávesnice Logitech CREATE je napájena z iPadu Pro, již nikdy nemusíte myslet na její dobíjení. Intuitivní rozložení kláves s plnou velikostí vám umožní psát snadno a pomůže vám plně využít předností širokých možností ovládání, které iPad Pro nabízí společně s novými funkcemi operačního systému iOS 9. Kryt poskytuje ochranu v tenkém a lehkém provedení a pevně tkaná, vysoce kvalitní tkanina pomůže odolávat náhodným nárazům, poškrábání a polití.
Kryt s klávesnicí Logitech CREATE Keyboard Case pro iPad Pro bude ve Spojených státech a vybraných evropských a asijských zemích k dostání ve stejnou chvíli, kdy bude možné zakoupit iPad Pro

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share