Rollei Degas – foto rámečky s HD rozlišením

Společnost Rollei uvedla na trh nové modely multimediálních rámečků, vhodných k prezentaci fotografií, videí nebo dokonce hudby – Rollei Degas.

Rollei Degas jsou fotografické rámečky, které jsou dostupné s úhlopříčkou v rozmezí od 8“ do 15“ a to s HD rozlišením 1024x768px. Široký výběr úhlopříček dává možnost vybrat si ten pravý rozměr právě pro váš interiér. HD LED displej v poměru stran 4:3 nabízí nastavitelný jas i kontrast. Mezi další zajímavé funkce patří také možnost časového spínače pro zapnutí i vypnutí tak, aby byl rámeček vypnutý v hodiny, kdy nejste doma, nebo v noci aby nerušil například v ložnici. Mezi další praktické vlastnosti patří funkce hodin a kalendáře.

Veškeré modely Rollei Degas jsou vybavené čtečkou paměťových karet a portem USB 2.0, to vám dává možnost vložit do rámečku kartu přímo z fotoaparátu, nebo z vaší akční kamery a ihned se podělit o svá videa a fotografie. Rámečky jsou navíc vybavené dálkovým ovládáním a tak je jejich ovládání komfortní a jednoduché.

Ceny a záruky:
Rollei Degas DPF-850 – 8“ – 2 349,- s DPH
Rollei Degas DPF-900 – 9,7“ – 3 129,- s DPH
Rollei Degas DPF-12″ – 3 729,- s DPH
Rollei Degas DPF-15″ – 5 299,- s DPH
Na produkty se vztahuje záruka 2 roky.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share