Genius ECO-u1200 – elegantní výkonná PowerBanka s 2A

Společnost Genius uvádí na náš trh novou elegantní PowerBanku ve čtyřech módních barvách, Genius ECO-u1200. Vysoká kapacita a rychlé dobíjení, to je známkou této Powerbanky, a vhodné pro všechny uživatele mobilních zařízeních, kterým záleží na jejich neustálém provozu.

ECO-u1200Genius ECO-u1200 je záložním zdrojem vhodným pro dobíjení jednoho nebo dvou zařízení současně, a to díky dvojici výstupních USB portů. Oproti běžným 1A PowerBankám nabízí Genius ECO-u1200 proud nabíjecího výstupu 1,5A u prvního USB portu a 2,1A u druhého USB portu. To umožňuje snížit dobu nabíjení u mobilního telefonu i tabletu současně. Díky integrované Li-polymerové baterii s kapacitou 12000mAh tak uživatel prodlouží mnohonásobě dobu provozu svých mobilních zařízení. Aby se baterie PowerBanky s takto vysokou kapacitou nabíjela co nejkratší dobu, je model ECO-u1200 vybaven microUSB vstupem, který umožňuje nabíjení pomocí proudu až 2A.

Záložní baterie Genius ECO-u1200 se nabízí v moderním provedení s povrchovou úpravou broušeného hliníku a ve čtyřech elegantních barvách – modré, červené, stříbrné a černé. Baterie je v provedení Slim a má pouhých 13mm. S těmito rozměry bude vypadat skvěle i vedle moderních Ultrabooků.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share