Western Digital uvádí na český trh externí SSD disk My Passport Go. Disk, který má cestování v krvi

Společnost Western Digital Corp.přináší na český trh externí SSD disk My Passport® Go. Nejnovější přírůstek oceňované produktové řady My Passport nabízí kapacitu až 1 TB] v odolném provedení a kompaktních rozměrech. Disk má integrovaný kabel USB a ochranný gumový rám. Je navržen pro využití na cestách a pro všechny ty, kdo chtějí mít u sebe svá data a využívat přednosti technologie SSD.

Externí SSD disk My Passport Go má ochranný gumový rám, který pohlcuje nárazy a nemá žádné pohyblivé mechanické součástky. Odolá pádům z výšky až dva metry a pomáhá uživatelům uchovat jejich digitální obsah v bezpečí,chráněný před nárazy a otřesy. Kompaktní rozměry disku (vejde se do kapsy) a integrovaný kabel USB dělají z tohoto zařízení užitečné amaximálně mobilní úložiště.

My Passport Goje až dvaapůlkrát rychlejší než většina běžných přenosných externích disků a nabízí výkon SSD disků s rychlostí přenosu dat až 400MB/s]. Je plně kompatibilní s počítači PC i Mac, je na něj poskytována tříletá záruka a součástí dodávky je i zálohovací software pro Windows. Po přeformátování spolupracuje i se službou Time Machine pro zálohování z počítačů Mac.

My Passport Go SSD je k dostání ve dvou barevných provedeních ochranných rámů (modrá a žlutá) a ve dvou kapacitách 500GB a 1TB.


[1] 1TB=1 000 000 000000 bytů. Uživatelská kapacita je nižší.

[2]Na základě interního testování. Pro popis ukládací rychlosti je jeden megabyte za sekundu (MB/s) = jeden milion bytů za sekundu. Výkon se liší v závislosti na používaném hardwaru a softwaru a konfiguracích systémů.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share