Genius DVR-FHD660G kamera do auta s GPS

Genius uvádí na trh nový model kamery do auta, tzv. černé skříňky Genius DVR-FHD660G. Tuto novou kameru ocení jak „sváteční“ řidiči, tak i profesionální řidiči a dopravci. Kamera do auta Genius DVRR-FHD660G se vyznačuje integrovaným GPS modulem, který zaznamenává polohu vozidla a jeho rychlost.

DVR-FHD660G-03Tuto funkci ocení především majitelé firemních vozidel, kteří tak mohou sledovat kudy se auto pohybovalo a zda zaměstnanci nepřekročili povolenou rychlost. Pomocí dodávaného softwaru lze přehrávat video z kamery a zároveň sledovat polohu na Google Maps, to dodává zpětně detailní přehled o všem, co se dělo a kde.

Kamera je navíc vybavena dvěma systémy, které chrání řidiče před ztrátou bodů a pokutami. První z funkcí je nastavení rychlostního limitu, který je možné nastavit v rozmezí mezi 50-200Km/h. Při překročení nastaveného rychlostního limitu je řidič upozorněn varovným signálem. Druhým způsobem, kterým kamera chrání řidiče před pokutami za rychlost, je možnost nastavení míst s radary. Díky tomu kamera pozná, že se řidič blíží k měřenému úseku a s předstihem ho upozorní, tím má řidič dostatek času zkontrolovat a upravit svoji rychlost.

Genius DVR-FHD660G nabízí objektiv se šesti skleněnými čočkami o zorném úhlu 135°. Clona objektivu s hodnotou F2.0 umožňuje pořizování záběrů ve vysoké kvalitě jak ve dne, tak i v noci. Rozlišení nahrávaného záznamu je možné zvolit ze dvou nastavení FullHD 1920×1080 a 1280×720 při zachování stejné snímkovací frekvence 30fps.

Funkce detekce pohybu je vhodná pro ochranu auta, kdy je vypnuté a zaparkované. Kamera začne nahrávat, jakmile se někdo pohybuje v záběru kamery.Doporučená koncová cena kamery Genius DVR-FHD660G činí 2 850,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share