Transcend StoreJet – externi disky pro APPLE s Thunderbolt a USB

Transcend SJMSpolečnost TRANSCEND oznamuje rozšíření portfolia produktů určených k práci s počítači Apple o tři nové modely externích disků: disk s SSD SJM500 a 2,5“ pevné disky SJM100 a SJM300. Díky Plug and Play technologii umožňují okamžité zahájení práce. Nosiče jsou formátovány systémem souborů HFS+ a podporují aplikaci Time Machine. Že jsou určené k práci s počítači Apple, zdůrazňuje jejich elegantní design a bílá barva krytu. Disky spolupracují také s počítači se systémem Windows po předchozím naformátování systémem FAT32, exFAT nebo NTFS.

Pevný disk SJM100 USB 3.0 odolný proti otřesům

Konstrukce externího pevného disku TRANSCEND SJM100 se skládá z pryžového protiskluzového obalu a pevného pouzdra pod kterým se nachází vnitřní tlumič nárazů. To zajišťuje maximální ochranu proti otřesům, což potvrzují testy ověřující shodu se standardy americké armády (MIL-STD-810F 516.5-Transit Drop Test). Nosič je vybaven rychlým portem USB 3.0. Nabízí kapacitu 2TB, což umožňuje uložit až 512 hodin videozáznamu v rozlišení Full HD, přes 32 000 hodin digitální hudby a přes 960 000 fotografií s vysokým rozlišením.TRANSCEND SJM100 lze použit jako nosič pro zálohování souborů. Provedení zálohy usnadňuje vyhrazené tlačítko na krytu zařízení a software TRANSCEND Elite.

Disky SJM300 a SJM500 s Thunderbolt rozhraním

Uplatnění technologie Thunderbolt u přenosného pevného disku SJM300 a externího SSD disku SJM500 zaručuje velmi rychlý přenos dat až 10Gb/s (uvedená hodnota je maximální. Skutečné hodnoty záleží na kapacitě nosiče, používaného hardwaru a softwaru). Navíc, nosiče jsou vybaveny portem USB 3.0. SSD disk SJM500 podporuje také protokol UASP, což snižuje zpoždění přístupu k datům a umožňuje rychlejší přenos dat.

Přiložený software TRANSCEND Elite podporuje optimální správu a šifrování dat uložených na nosičích.
Oba nosiče se vyznačují elegantním designem, který se perfektně hodí k počítačům Apple. Dodatečnou ochranu pevného disku SJM300 proti otřesům zajišťuje vnitřní tlumič nárazů.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share