Nové průmyslové disky Transcend založené na 96-vrstvových 3D NAND čipech

Firma TRANSCEND informuje o rozšířenínabídky průmyslových SSD diskůo nové modely, charakterizující sevýjimečnou– jak na nosiče TLC – vytrvalostí3 000 cyklů P/E. Použita v nich zůstala nejnovější technologieBiCS4, založená na96-vrstvovépaměti 3D NAND TLC, která umožňuje uložení většího množství dat.

Rozmanitost modelů

Nové modely diskůjsou dostupnév různých verzích.

Model SSD452K-Ije ve formátu2,5 palcůz interfejsem SATA IIIamaximálnírychlostičtení dat na úrovni560 MB/s. Použito v něm mezipaměťDDR3, kterápodporuje rychlý přenos dat.Disk bude dostupnývkapacitních verzíchod 128 GB do 1 TB.

Druhýmv řadě z představované série je model MTE652T-Ive formátuM.2 2280, který jevybaven interfejsemNVMe PCle adosahuje rychlostido 1700 MB/sresp.1600 MB/spřičtenía zápisu dat.Získat ho bude možné v kapacitách 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1 TB.

Mezi novinky je potřeba také započítat dva disky ve formátuM.2z interfejsem SATA III: MTS952T-IaMTS552T-I, vyrobeny s myšlenkou užití v notebookách a jiných přenosných zařízení. Disky dokáží číst data rychlostí do 560 MB/s. Model MTS552To rozměrech 22×42 mmmůžete získat ve verzích od 64 GB do 512 GB.VětšíMTS952Tve formátu2280(22×80 mm) – ve verzíchod 128 GB do 1 TB.

Všechny modely jsou k dispozici také ve verzích s nižší teplotní odolností.

Řešení odolná v obtížných podmínkách

Modely z této série byly zbudované na paměti3D NAND flashavybaveny mezipamětí – cache – RAM DDR3, což zapevňujerychlý přenos dat. Co více, TRANSCEND v nich použil svá nejnovější technologická řešení, takové jako Advanced Global Wear Leveling, Intelligent Block Management nebo Advanced Garbage Collection. Využit je také kódovací algoritmus Low-Density Parity-Check, který slouží k vykrývání a korigování chyb, které se mohou objevit v průběhu migrace dat.Navíc disky z interfejsem SATA využívajíDevSleep– tato funkce uvede disk do režimu spánku, když se nepoužívá, a snižuje tak spotřebu energie.

DiskyTRANSCEND jsou také odolné fyzičně. Mimo širokého teplotního rozhraní práce (-40-85°C), nemá na jejich činnost vliv ani vlhkost v rozmezí5-95%aotřesyv rozsahu od 5 Hz do 800 Hz

Softwarea dostupnost

Pro zajištění co nejlepšího výkonu disku, výrobce poskytuje vlastní autorskou aplikaci SSD ScopePro, která pomáháudržet zaízení v co nejlepší formě mj. s pomocí diagnostiky, aktualizacísoftwaru, klonování systému a bezpečnéhomazání dat..

Produkty budou dostupné na objednávku. Vztahovat se na ně bude3-létázárukaod výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share