Bezdrátový disk Wi-Drive s kapacitou 128 GB

Tento stylový kapesní disk nabízí díky integrovanému rozhraní Wi-Fi snadné rozšíření kapacity paměti například pro přístroje od Apple, zařízení s operačním systémem Android, čtečky Kindle Fire a další. Disk navíc umožňuje souběžný přístup k datům a jejich sdílení až pro tři různé uživatele najednou. Díky rozmanitosti mobilních zařízení a mnoha stylům, jakými je lidé používají, mohou uživatelé k souborům přistupovat přes webový prohlížeč nebo přes aplikaci Wi-Drive App.

widrive_angle_top Bezdrátově připojovaný 128 gigabytový disk nabízí mnohem širší možnosti sdílení obsahu mezi zařízeními s rozhraním Wi-Fi a je dokonalým doplněním stávajících modelů s kapacitami 32 GB a 64 GB. Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi a výdrži baterie čtyři hodiny nabízí disk Kingston Wi-Drive snadné sdílení dat a přenosné řešení pro různá další zařízení s Wi-Fi, jako například Apple iPad®, iPhone®, iPod touch®, zařízení s operačním systémem Android, čtečky elektronických knih Kindle Fire a další.

Aplikace Wi-Drive App* je k bezplatnému stažení k dispozici pro zařízení Apple v App Store™, stejně jako pro zařízení s Androidem na Google Play App store a pro čtečky Kindle Fire na Amazon Appstore. Zařízení umožňuje souběžný přístup k datům a jejich sdílení až pro tři uživatele prostřednictvím mobilního zařízení dle jejich volby. Díky různorodosti zařízení s operačním systémem Android a různým stylům, jakými je lidé používají, mohou uživatelé k souborům přistupovat přes webový prohlížeč nebo přes aplikaci Wi-Drive App.

Na bezdrátový disk Kingston Wi-Drive se vztahuje jednoletá záruka, má bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese http://www.kingston.com/us/usb/wireless.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share