Chytré náramky EVOLVEO FitBand v nových barvách a za zvýhodněnou cenu

Chytrénáramky EVOLVEO řady FitBandmůžete aktuálně koupit v rámci předvánočních slev a akcí typu Black Friday za příznivé ceny. Navíc jsou na trhu nově dostupné i originální náhradní pásky k těmto typům chytrých náramků. Nyní lze zakoupit náhradní pásky v původních barvách (černé a tyrkysové), ale také náhradní sadu pásků v atraktivních barvách, jako jsou modrá a oranžová pro FitBand B3 a pro FitBand B2 modrá, oranžová a růžová. Náhradní páskyumožňují individualizovat chytré náramky EvolveoFitBand podle prováděných aktivit, momentální nálady, outfitu nebo prostě jen pro radost.

Originální náhradní pásky pro chytré náramky EVOLVEO FitBand mají univerzální velikost a jsou vhodné pro nošení jak na levé, tak na pravé ruce. Výměna pásku je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Současně s uvedením náhradních pásků dochází i k úpravě cen chytrých náramků EVOLVEO FitBand. Aktuálně v rámci předvánočních slev a akcí typu Black Friday bude možné u vybraných prodejců a internetových obchodů zakoupit chytré náramky EVOLVEO FitBand za zvýhodněné ceny. V případě FitBand B3 budou koncové ceny začínat již na 1 290 Kč. Chytrý náramek FitBand B2 bude možné zakoupit již od990 Kč.

Chytré náramky EVOLVEO FitBand B3 (barevný displej) a FitBand B2 (černobílý displej) mají bohatou nabídku funkcí včetně monitoringu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence. Náramky se snadno a rychle spárují s mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS. Displej náramkůmimo jiné zobrazuje notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události. Mezi funkcemi nechybí zmiňovaný monitoring hodnot krevního tlaku, měření tepové frekvence, kvality spánku, krokoměr nebo měření spálených kalorií a hodnocení celodenních aktivit.Náramky jsou voděodolné. Dotykový displej se aktivuje jemným poklepáním a ovládá se pohybem zápěstí nebo dotykem. Aplikace i samotné náramkymají kompletní českou a slovenskou lokalizaci. Chytré náramky ve spojení s chytrým telefonem a danou aplikací pak umožňují s daty z náramků dále pracovat, dlouhodobě sledovat výkony, vyhodnocovat a poskytovat přehledné informace ve formě grafů a statistik.

Dostupnost a cena
Sada náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B2 (modrý, oranžový, růžový)je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenoukoncovou cenu 299 Kč včetně DPH.
Sada původních náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B2 (černý, tyrkysový)je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenoukoncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
Sada náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B3 (modrý, oranžový)je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenoukoncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
Sada původních náhradních pásků pro EVOLVEO FitBand B3 (černý, tyrkysový)je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenoukoncovou cenu 249 Kč včetně DPH.
Chytrý fitness náramekEVOLVEO FitBand B2je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenoukoncovou cenu 990 Kč včetně DPH.
Chytrý fitness náramek EVOLVEO FitBand B3je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 290 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share